ycipk-phmjlm

Nintendo. Pokemon Sword and Shield - data premiery, rywale, nowe Pokemony. Wszystko co do tej pory wiemy

"Pokemon Sword and Shield" trafi na Nintendo Switch już 15 listopada. Poza ujawnieniem daty premiery Game Freak i Nintendo pochwaliło się ostatnio kilkoma ważnymi informacjami odnośnie tytułu. Podsumowujemy, co do tej pory wiemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokemon Sword and Shield - nowości w grze
Pokemon Sword and Shield - nowości w grze (Materiały prasowe)
ycipk-phmjlm

"Pokemon Sword and Shield" to 8-generacja gier z serii Pokemon, które po raz pierwszy pojawi się na konsolę GameBoy, a potem były dostępne na konsolę 3DS. Pierwsza część, która wyszła na Nintendo Switch to "Pokemon Let's go Pikachu i Pokemon Let's go Eevee". Oba tytuły okazały się dużym sukcesem, ale oferowały znacznie lżejszą rozgrywkę niż gry z głównej linii serii. Już 15 listopada 2019 fani będą mogli zagrać w "Pokemon Sword and Shield", które będzie godnym następcom poprzednich generacji.

"Pokemon Sword and Shield" trailer

Pierwsze wideo z rozgrywki Nintendo pokazało jeszcze w czerwcu w trakcie E3, a 7 sierpnia Nintendo zaprezentowało kolejny trailer "Pokemon Sword and Shield", w którym mogliśmy zobaczyć nowe Pokemony, ewolucje oraz głównych antagonistów. Wczoraj ukazało się kolejne wideo pokazujące nowe Pokemony oraz mechaniki:

ycipk-phmjlm

"Pokemon Sword and Shield" - region Galar

Akcja najnowszej odsłony serii pozwoli nam zwiedzić nowy region - Galar. Jak wynika z grafik udostępnionych przez Nintendo będzie to jeden z największych do tej pory stworzonych światów. Inspiracją dla regionu jest Wielka Brytania.

ycipk-phmjlm

W nowym regionie nie zabraknie nowych Pokemonów, ale również zobaczymy regionalne warianty dobrze znanych stworków. Nintendo zaprezentowało do tej pory galariańską wersję Weezinga oraz Zigzagoona. Ten drugi otrzymał także kolejną formę ewolucji. Regionalne warianty Pokemonów znane są już z serii "Pokemon Sun and Moon" i zostały przez graczy bardzo pozytywnie przyjęte.

Materiały prasowe
Podziel się

Wszystkie do tej pory zaprezentowane Pokemony z "Pokemon Sword and Shield" możecie znaleźć tutaj.

"Pokemon Sword and Shield" - nowości w rozgrywce

ycipk-phmjlm

"Pokemon X and Y" wprowadziło do gry Mega Ewolucje, a "Pokemon Sun and Moon" - Ruchy Z. W "Pokemon Sword and Shield" otrzymamy dwie nowe mechniki: "Dynamaxing", która powiększy naszego Pokemona oraz "Gigantamaxing", dzięki której otrzyma całkiem nową formę. Na zdjęciu poniżej Pokemona Alcremie i jego forma "Gigantamax".

Pokemon Sword and Shield Materiały prasowe
Podziel się

Dodatkowo z niepotwierdzonych informacji wynika, że w grze zobaczymy także opancerzone wersje Pokemonów. Ponadto do "Pokemon Sword and Shield" powracają Sale i ich mistrzowie (Gym Leader). Mają być różne w zależności od wersji gry, w którą gramy - inne dla "Pokemon Sword" i inne dla "Pokemon Shield".

Nintendo jak zawsze będzie sprzedawać obie części gier osobno, ale w planach jest także "bundle", w ramach którego możemy kupić obie odsłony 8-generacji Pokemonów.

ycipk-phmjlm
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-phmjlm

ycipk-phmjlm
ycipk-phmjlm