ycipk-2rgang

Pokemon Go - pada kolejny rekord, a Nintendo zdradza szczegóły o Pokemon Sword and Shield

"Pokemon Go" pobiło nowy rekord - 1 miliard pobrań. I chociaż gra nie została stworzona przez Nintendo, to japoński gigant na pewno zyskuje sporo na popularności mobilnej odsłony serii Pokemon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokemon Go z ponad 1 mld pobrań
Pokemon Go z ponad 1 mld pobrań (Materiały prasowe)
ycipk-2rgang

"Pokemon Go" wystartował latem 2016 roku i w ciągu pół roku zyskał 500 mln graczy, ale dopiero teraz udało się zdobyć drugie tyle i osiągnąć 1 mld pobrań. "Pokemon Go" to gra, która powstała we współpracy Niantic, Nintendo i The Pokémon Company. Twórcy jednak nie spoczywają na laurach i wciąż wypuszczają nowe aktualizacje do gry.

Po spokojnym początku roku sierpień wprowadził do gry szereg zmian, w tym ulepszony system oceny, lepszą mechanikę bitew PVP i więcej miejsca do przechowywania Pokémonów. W tym roku ma również pojawić się więcej Pokemonów z 5 Generacji, a jeśli będziemy mieli szczęście to spotkamy też Shiny Rayquazę.

Zobacz też: Pokemap: Map for Pokemon GO - sprawdź, gdzie znaleźć poszczególne Pokemony

ycipk-2rgang

Zobacz też: Pokemon GO. Ubezpieczenia dla graczy już w Polsce

Nintendo zdradza kolejne informacje o "Pokemon Sword and Shield"

Tymczasem pojawiły się nowe informacje odnośnie "Pokemon Sword and Shield". Nintendo oficjalnie ogłosiło datę premiery, która przypadnie na 15 listopada 2019 roku.

ycipk-2rgang
Legendarne Pokemony w "Pokemon Sword and Shield" Materiały prasowe
Podziel się

Przypominamy, że wraz z premierą nowej odsłony serii "Pokemon" na Switcha, Nintendo planuje wprowadzić do sprzedaży edycję specjalną Nintendo Switch Lite w barwach "Pokemon Sword and Shield". Premiera samej konsoli odbędzie się jednak już 20 września.

Warto zauważyć, że premiera "Pokemon Sword and Shield" przypada na ten sam dzień, niezależnie od regionu. Poza tym w listopadzie będziemy mogli zagrać również w "Luigi’s Mansion 3" na Nintendo Switch.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rgang

ycipk-2rgang
ycipk-2rgang