Trwa ładowanie...
d2ellzc

Nadchodzą drugie Mistrzostwa Polski w "Heroes of Might & Magic III"

Pierwsza edycja Mistrzostw Polski odbyła się w zeszłym roku i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się ponad 500 osób, co zaskoczyło największych entuzjastów i samych organizatorów. Czas na drugą odsłonę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak, dobrze widzicie. Poczciwe "Heroes III" doczekało się polskich mistrzostw
Tak, dobrze widzicie. Poczciwe "Heroes III" doczekało się polskich mistrzostw (Materiały prasowe)
d2ellzc

Dzięki wsparciu partnerów i społeczności udało się wtedy doprowadzić do realizacji finału w profesjonalnym studio TV w Warszawie, który oglądało średnio 5 tysięcy osób, a nagranie na YouTube wyświetlono już prawie 400 tysięcy razy. 17 marca 2019 r. oficjalnie wystartowały zapisy do edycji 2019. Start fazy grupowej jest przewidziany na 29 marca.

W turnieju nie ma wpisowego, udział jest w pełni darmowy. Za to na zwycięzców czekają zarówno nagrody pieniężne jak i rzeczowe.

d2ellzc

Renesans "Heroes of Might & Magic III"

Zawsze wiedziałem, że "herosi" to gra genialna i ponadczasowa. Ale nie sądziłem, że 20 lat po premierze ten leciwy tytuł będzie miał tak ogromną i żywą społeczność. Strony, grupy na facebooku, memy, rozgrywki, turnieje. Mnie to wręcz trochę przerasta, ale przyglądam się z ciekawością.

O fenomienie gry, Mistrzowstwach Polski i polskiej, akademickiej orkiestrze pisałem w tekście na okrągłą rocznicę wydania gry. Warto ten renesans zobaczyć na własne oczy. Tak wyglądała "herosowa" impreza w 2018.

d2ellzc

Mistrzostwa Polski w "Heroes of Might & Magic III"

Formularz rejestracyjny, Regulamin, pliki do pobrania i inne ważne informacje znajdują się na stronie Mistrzostw Polski - http://mistrzostwa.heroes.net.pl. Osoby chcące wziąć udział w turnieju mają obowiązek dołączenia do Discorda Jaskini Behemota, który jest oficjalną platformą komunikacyjną w trakcie trwania Mistrzostw.

W tym roku odbędzie się nie tylko transmisja finału, ale również walki z meczu o trzecie miejsce. Obie rozgrywki odbędą się w Studio Nervarien (data jeszcze nie jest znana) i transmitowane będą na kanale twitch.tv/NVIDIAGeForcePL.

d2ellzc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2ellzc

d2ellzc
d2ellzc