Trwa ładowanie...

Nadchodzą drugie Mistrzostwa Polski w "Heroes of Might & Magic III"

Pierwsza edycja Mistrzostw Polski odbyła się w zeszłym roku i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się ponad 500 osób, co zaskoczyło największych entuzjastów i samych organizatorów. Czas na drugą odsłonę

Share
Nadchodzą drugie Mistrzostwa Polski w "Heroes of Might & Magic III"Źródło: Materiały prasowe
d2otzl4

Dzięki wsparciu partnerów i społeczności udało się wtedy doprowadzić do realizacji finału w profesjonalnym studio TV w Warszawie, który oglądało średnio 5 tysięcy osób, a nagranie na YouTube wyświetlono już prawie 400 tysięcy razy. 17 marca 2019 r. oficjalnie wystartowały zapisy do edycji 2019. Start fazy grupowej jest przewidziany na 29 marca.

W turnieju nie ma wpisowego, udział jest w pełni darmowy. Za to na zwycięzców czekają zarówno nagrody pieniężne jak i rzeczowe.

Renesans "Heroes of Might & Magic III"

Zawsze wiedziałem, że "herosi" to gra genialna i ponadczasowa. Ale nie sądziłem, że 20 lat po premierze ten leciwy tytuł będzie miał tak ogromną i żywą społeczność. Strony, grupy na facebooku, memy, rozgrywki, turnieje. Mnie to wręcz trochę przerasta, ale przyglądam się z ciekawością.

O fenomienie gry, Mistrzowstwach Polski i polskiej, akademickiej orkiestrze pisałem w tekście na okrągłą rocznicę wydania gry. Warto ten renesans zobaczyć na własne oczy. Tak wyglądała "herosowa" impreza w 2018.

Mistrzostwa Polski w "Heroes of Might & Magic III"

Formularz rejestracyjny, Regulamin, pliki do pobrania i inne ważne informacje znajdują się na stronie Mistrzostw Polski - http://mistrzostwa.heroes.net.pl. Osoby chcące wziąć udział w turnieju mają obowiązek dołączenia do Discorda Jaskini Behemota, który jest oficjalną platformą komunikacyjną w trakcie trwania Mistrzostw.

d2otzl4

W tym roku odbędzie się nie tylko transmisja finału, ale również walki z meczu o trzecie miejsce. Obie rozgrywki odbędą się w Studio Nervarien (data jeszcze nie jest znana) i transmitowane będą na kanale twitch.tv/NVIDIAGeForcePL.

d2otzl4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2otzl4
d2otzl4
Więcej tematów