Trwa ładowanie...
d43ginq

Mortal Kombat 11 jeszcze w tym miesiącu ze Spawnem. Zobacz prezentację bohatera Image Comics

Dodawanie nowych postaci do Mortal Kombat 11 jeszcze się nie skończyło. W przyszłym miesiącu grze wypadnie rok od premiery, ale fani wciąż mogą się cieszyć nową zawartością. Tym razem będzie to Spawn z komiksów Image Comics.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spawn już wkrótce w Mortal Kombat 11
Spawn już wkrótce w Mortal Kombat 11 (Youtube.com, Fot: Mortal Kombat)
d43ginq

Do tej pory dostaliśmy już Terminatora T-800 z ostatniego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem i innego komiksowego bohatera od konkurencyjnego DC. Mowa o najbardziej znanym przeciwniku Batmana, czyli Jokerze. Oczywiście dodatkowych postaci w DLC jest więcej, ale te trzy są jedynymi zaliczającymi gościnny występ w uniwersum Mortal Kombat.

Spawna otrzymamy jako pojedynczy dodatek zapewne również w cenie 21,99 złotych jak dotychczasowe DLC, lub w ramach pakietu Mortal Kombat 11 Kombat Pack, który zawiera większość DLC do gry z dodatkowymi postaciami czy skórkami. Spawn ukaże się w 24 marca, ale już 17 marca w ramach wczesnego dostępu.

d43ginq

Piekielny Spawn

Nowa postać to główny bohater komiksu pod tym samym tytułem. Były operator służb specjalnych z USA zamordowany na zlecenie swoich przełożonych, który powrócił jako istota o ponadnaturalnych zdolnościach będąca wysłannikiem piekieł. Oczywiście został zmanipulowany przez demona, więc mimo wielu odcieni szarości, nie jest złym bohaterem.

Jego umiejętności opierają się na piekielnych mocach, kombinezonie i ciele z psychoplazmy, która może zmieniać swój kształt oraz walce tradycyjną bronią. Widać to w prezentacji wideo, którą przygotowało NetherRealm Studios w ramach promocji zbliżającego się DLC do Mortal Kombat 11.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq