Trwa ładowanie...
d2wohg5

Klasyczna trylogia Mortal Kombat zostanie odświeżona. Pokazała się w ratingu PEGI

Marka Mortal Kombat trzyma się bardzo dobrze. Gracze są zadowoleni z kolejnych nowych odsłon po restarcie serii, a Mortal Kombat 11 dostaje nowe dodatki jak postać Terminatora. Okazuje się, że entuzjaści klasycznych odsłon mają na co czekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mortal Kombat najpewniej wkrótce dostanie odświeżone wydanie trzech pierwszych odsłon
Mortal Kombat najpewniej wkrótce dostanie odświeżone wydanie trzech pierwszych odsłon (Materiały prasowe, Fot: Warner Bros. Entertainment Inc.)
d2wohg5

Europejska organizacja PEGI, która klasyfikuje gry ze względu na przedział wiekowy, w swoich bazach umieściła Mortal Kombat Kollection Online. Można wyczytać, że chodzi o odświeżone wydanie klasycznych już pierwszych trzech części, które dodatkowo otrzymają możliwość rozgrywki online, co w oryginałach nie było możliwe.

Jak głosi opis na stronie PEGI "Mortal Kombat Kollection Online to oryginalna trylogia Mortal Kombat, o której zawsze marzyli fani MK. Ulepszona grafika, rozgrywka i funkcje online gwarantują niesamowite doświadczenia." To tylko sam początek opisu gry, więcej tego typu zagadnień baza nam nie zdradza.

   PEGI
(PEGI)

Nowe-stare Mortal Kombat na PC i konsolach

Wpis pokazuje jednak, że tytuł planowany jest na PC, PS4, Xboxa One i Nintendo Switch. Teoretycznie data premiery to 21 stycznia tego roku, więc na pewno w tym wypadku mamy do czynienia ze starą już nieaktualną informacją. Ciekawe, kiedy Warner Brothers Entertainment zamierza skończyć prace nad grą i wydać Mortal Kombat Kollection Online.

d2wohg5

Zapewne to zupełnie inny projekt niż skasowana w ubiegłym roku część MK pod tym samym tytułem, choć nie da się wykluczyć, że pewne elementy mogłoby być przejęte z pierwotnie zaplanowanej gry. Nie wiemy, kiedy będzie wydana ani oficjalnie zapowiedziana. Ostatnią kartą jaką odkrywa PEGI jest klasyfikacja wiekowa. Tak jak można by się tego spodziewać - od 18 lat i znaczek potwierdzający agresję i przemoc w przekazie tytułu.

d2wohg5

Podziel się opinią

Share
d2wohg5
d2wohg5
Więcej tematów