Trwa ładowanie...

Ma 16 lat i wygrał w turnieju Teamfight Tactics. Czekała na niego słodka nagroda

25 maja zakończył się turniej Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! 16-letni mistrz zgarnął 8 tys. złotych oraz prawie 10-kilogramowy puchar zrobiony w całości z czekolady.

Ma 16 lat i wygrał w turnieju Teamfight Tactics. Czekała na niego słodka nagroda
d2lvg0g
d2lvg0g

Zakończyły się zmagania w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, zorganizowany przez redakcję Gry-Online oraz markę E.Wedel i Riot Games. Zwycięzcą został 16-letni Pen1t (znany także pod nickiem BBC Lucian), któremu udało się osiągnąć wynik 280 punktów.

Pen1t pokonał tym samym ponad 1500 graczy, którzy mieli okazję stoczyć przynajmniej jeden z 428 meczów. Droga do sukcesu nie była łatwa ponieważ 16-latek zakwalifikował się dopiero po dodatkowej klasyfikacji. Już wtedy musiał pokonać 256 osób, z których zostały wyłonione 2 mogące wziąć udział w turnieju.

Do finału nie udało mu się awansować bezpośrednio - swoje miejsce wywalczył zdobytymi punktami w poprzednich meczach. Sam finał też był pełen emocji dla młodego gracza - przetrwał posiadając tylko jeden punkt życia. W rozmowie z Gry Online przyznał, że do końca nie wierzył w zwycięstwo:

d2lvg0g

- Nie będę ukrywał, że nie spodziewałem się swojej wygranej w najmniejszym stopniu, tym bardziej, że do turnieju dostałem się z dodatkowych kwalifikacji i nie mam tak wysokiej rangi jak reszta finalistów.

- Przed samym finałem nie grałem za wiele, ponieważ bałem się, że jeśli zagram przed turniejem kilka gier, to nie będę miał już sił na finał. I miałem rację, bo finał był naprawdę wyczerpujący - dodał opisując swoje przygotowania przed turniejem.

Pen1t przyznał również, że jest na tyle zaskoczony zwycięstwem, że nie wie, na co przeznaczy główną wygraną (8 tys, złotych). Poza nagrodą pieniężną gracz otrzymał również 10-kilogramowy puchar z czekolady, który możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na innych graczy także czekały nagrody:

  • 1. miejsce - 8 000 zł
  • 2. miejsce – 4 000 zł
  • 3. miejsce – 3 000 zł
  • 4. miejsce – 2 000 zł
  • 5-7. miejsca – 1 000 zł

Na finalistów czekały również słodkie upominki od Wedla. Chcesz spróbować swoich sił w Teamfight Tactic? Wypróbuj wersję na smartfony.

d2lvg0g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvg0g
Więcej tematów