Trwa ładowanie...

Najtrudniejsza gra świata logiczna. Nasze TOP 3

Każdy fan gier z pewnością kiedyś trafił na grę, której nie był w sanie dokończyć. Jaka jest więc najtrudniejsza gra świata logiczna? Nie da się wybrać jednej, ale poniższe tytuły cieszą się opinią "gier nie do przejścia". Zobaczcie nasze zestawienie.

Najtrudniejsza gra świata logiczna. Nasze TOP 3Źródło: Materiały prasowe
d1o8o0e
d1o8o0e

Wielu z nas często zaczyna przygodę z grami logicznymi od tych najprostszych aplikacji na smartfony. Sudoku, krzyżówki, szachy - to tylko część doskonale znanych przykładów. Jednak z czasem, wciągamy się w ten gatunek i wybieramy coraz to trudniejsze tytuły. Oto najtrudniejsza gra świata logiczna – top 3 wśród fanów tego typu oraz wśród naszej redakcji.

Discworld

Discworld jest to gra przygodowa typu poin-and-click. Wiele fanów twierdzi, że w jej przypadku przejście niektórych łamigłówek jest niewykonalne i potrzeba dużo szczęście, dzięki któremu może w końcu klikając wszystkim na wszystko uda nam się trafić do kolejnego etapu w grze. Jednak mimo takich trudności, warto spróbować swoich sił, głównie ze względu na mnóstwo nieoczywistych łamigłówek przepełnionych humorem, które bardzo wciągają zawodnika. Pamiętajmy, że w przypadku utknięcia, zawsze możemy skorzystać z solucji, polecanej przez dotychczasowych użytkowników.

NoT PrOn

NoT PrOn jest nazywana nawet przez jej producenta najtrudniejszą grą logiczną na świecie. Posiada 140 poziomów z zagadkami. Na początku gra wydaje się prosta, jednak z każdą kolejną zagadką okazuje się trudna, a gracz często sięga do pomocy w jej przejściu do internetu. Ponadto do rozwiązania niektórych zagadek, musimy zainstalować specjalny program stworzony przez autora gry (David Munnich). Jeśli chodzi o ostanie poziomy, to nie da się ich przejść samodzielnie, liczy się tu wytrwałość, inteligencja i gra zespołowa. NoT PrOn jest z pewnością propozycją dla miłośników trudnych i zawiłych łamigłówek.

d1o8o0e

VVVVVV

Jako ostatnią polecamy stworzoną w 2010 roku grę o oryginalnym tytule VVVVVV, odnoszącym się do imion postaci, które musimy ocalić jako zawodnik. Głównym zagrożeniem są kolce, często ukryte w najmniej oczywistych miejscach w grze. To właśnie z ich powodu możemy szybko zginąć. VVVVVV jest grą logiczną z elementami platformówki, w której musimy wykazać się kreatywnością, sprytem oraz szybkością podejmowania decyzji, mogących nas kosztować życie.

Szukacie innych trudnych gier? Nasi koledzy z serwisu Gadżetomania przygotowali własne zestawienie. A jaka jest Waszym zdaniem najtrudniejsza gra świata logiczna? Zgadzacie się z powyższymi tytułami, a może ktoś w nie grał? Jedno jest pewne, iż będąc fanami tego gatunku warto, chociaż spróbować w nie zagrać.

d1o8o0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8o0e
Więcej tematów