Trwa ładowanie...
dwb0jee

Legends of Runeterra od Riot Games - otwarta beta rusza niedługo

"Legends of Runeterra", karcianka osadzona w uniwersum "League of Legends" od Riot Games rusza już w tym miesiącu. Otwarta beta wystartuje już pod koniec tego miesiąca, oferując m.in. potyczki rankingowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legends of Runeterra
Legends of Runeterra (Materiały prasowe)
dwb0jee

24 stycznia rusza otwarta beta "Legends of Runeterra" - karcianka osadzona w świecie "League of Legends". Gra będzie na razie dostępna jedynie na PC, ale Riot Games poinformował, że w planach jest wydanie gry na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Najprawdopodobniej będzie to dopiero w połowie roku.

Tym razem gracze będą mogli spróbować swoich sił m.in. w potyczkach rankingowych. W wersji open beta zostanie również udostępnionych kilka dodatkowych funkcji, w tym lista przyjaciół, która zostanie przeniesiona z LoLa. Pojawią się też nowe plansze, a nasze postępy w grze nie będą kasowane.

Co ciekawe, wraz z wersją beta rusza pierwszy sezon rankingowy. Jednak gracze nie będą karani za przegrane mecze - ma to zachęcić ich do eksperymentowania z taliami. "Legends of Runeterra" będzie grą dostępną za darmo, ale nie zabraknie w niej mikropłatności. Twórcy zapowiedzieli, że gra będzie stale aktualizowana o nową zawartość, w tym nowe regiony i bohaterów.

dwb0jee

Warto wspomnieć, że w najbliższym czasie studio Riot Games zapowiedziało również więcej nowości do Teamfight Tactics. Co więcej przypominamy, że w najbliższym czasie twórcy "League of Legends" planują wydanie kolejnych tytułów, które będą na uniwersum popularnej gry MOBA.

dwb0jee

Podziel się opinią

Share

dwb0jee

dwb0jee
Więcej tematów