Trwa ładowanie...
ycipk-3q2cpy

Legends of Runeterra od Riot Games - otwarta beta rusza niedługo

"Legends of Runeterra", karcianka osadzona w uniwersum "League of Legends" od Riot Games rusza już w tym miesiącu. Otwarta beta wystartuje już pod koniec tego miesiąca, oferując m.in. potyczki rankingowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legends of Runeterra
Legends of Runeterra (Materiały prasowe)
ycipk-3q2cpy

24 stycznia rusza otwarta beta "Legends of Runeterra" - karcianka osadzona w świecie "League of Legends". Gra będzie na razie dostępna jedynie na PC, ale Riot Games poinformował, że w planach jest wydanie gry na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Najprawdopodobniej będzie to dopiero w połowie roku.

Tym razem gracze będą mogli spróbować swoich sił m.in. w potyczkach rankingowych. W wersji open beta zostanie również udostępnionych kilka dodatkowych funkcji, w tym lista przyjaciół, która zostanie przeniesiona z LoLa. Pojawią się też nowe plansze, a nasze postępy w grze nie będą kasowane.

Co ciekawe, wraz z wersją beta rusza pierwszy sezon rankingowy. Jednak gracze nie będą karani za przegrane mecze - ma to zachęcić ich do eksperymentowania z taliami. "Legends of Runeterra" będzie grą dostępną za darmo, ale nie zabraknie w niej mikropłatności. Twórcy zapowiedzieli, że gra będzie stale aktualizowana o nową zawartość, w tym nowe regiony i bohaterów.

ycipk-3q2cpy

Warto wspomnieć, że w najbliższym czasie studio Riot Games zapowiedziało również więcej nowości do Teamfight Tactics. Co więcej przypominamy, że w najbliższym czasie twórcy "League of Legends" planują wydanie kolejnych tytułów, które będą na uniwersum popularnej gry MOBA.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3q2cpy

ycipk-3q2cpy
ycipk-3q2cpy