Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

Riot Forge - oto zapowiedź kolejnych gier w świecie League of Legends

Riot Games ogłasza utworzenie Riot Forge. Czeka nas cała masa nowych gier w uniwersum League of Legends? Niewykluczone, bo ich tworzeniem ma zająć się właśnie ta grupa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Riot Forge - oto zapowiedź kolejnych gier w świecie League of Legends
(Materiały prasowe)
ycipk-4blsp0

Riot Games ogłosiło dziś utworzenie nowej grupy publikacyjnej, która będzie współpracować ze zweryfikowanymi zewnętrznymi deweloperami, żeby stworzyć zupełnie nowe gry, które rozszerzą uniwersum League of Legends (LoL). Riot Forge, pierwsza tego typu inicjatywa w Riot, pomoże w wysiłkach prac badawczo-rozwojowych Riot Games.

— Chylimy czoła przed współpracującymi z nami deweloperami, którzy przejawiają tak głęboką pasję do pracy nad grami osadzonymi w uniwersum LoL-a, które oferuje im nieograniczony potencjał twórczy, dzięki ekspansywnemu światowi i bogatej gamie bohaterów — stwierdziła Leanne Loombe, szefowa Riot Forge. — Czujemy się szczerze zobowiązani, żeby pomóc naszym deweloperom w osiągnięciu długoterminowego sukcesu. Razem postaramy się zapewnić niesamowite doświadczenia najróżniejszym graczom.

Riot Forge skupi się na rozwijaniu gier, które można ukończyć, trafiając do graczy chcących przeżyć przygodę w uniwersum League of Legends udostępnionym w różnych gatunkach gier i na różnych platformach. Gry te będą jednocześnie uzupełniać tytuły, nad którymi Riot Games pracuje wewnętrznie i które zostały ogłoszone podczas obchodów 10-lecia LoL-a. Riot Forge nawiąże bardzo ścisłą współpracę z zewnętrznymi deweloperami, aby upewnić się, że poszczególne zespoły z Riot wesprą studia w tworzeniu fajnych, wciągających i unikalnych gier w ich własnym stylu, ale osadzonych w świecie League of Legends.

ycipk-4blsp0

— Zawsze poszukujemy nowych sposobów na przybliżenie świata Runeterry i jego bohaterów zarówno stałym, jak i nowym odbiorcom we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej — powiedział Greg Street, wiceprzewodniczący zespołu ds. własności intelektualnej i rozrywki w Riot Games. — Na całym świecie istnieje tylu utalentowanych twórców gier, którzy mają wyjątkowe doświadczenie i umiejętności z najróżniejszych dziedzin w zakresie rozwoju gier. Bardzo nas cieszy, że to, co ma do zaoferowania League, będziemy mogli zaprezentować razem w różnych grach.

Riot Games pracuje obecnie nad wieloma tytułami, a Riot Forge jest najnowszą próbą rozszerzenia uniwersum League of Legends dla graczy na całym świecie. Zadaniem Riot Forge będzie wydanie nowych, niezdefiniowanych jeszcze gier, które będą uzupełnieniem tytułów ogłoszonych przez Riot Games w specjalnej edycji Riot Pls z okazji obchodów 10-lecia.

Zobacz też: League of Legends. Oto wszystkie 6 nowych gier od Riot Games. Legends of Runeterra to absolutny hit

ycipk-4blsp0

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0