Trwa ładowanie...
d43ginq

League of Legends z poprawionymi postaciami Annie i Nautilusa. Patch za 2 tygodnie

Część starych bohaterów w League of Legends odbiega od nie tak leciwych postaci. Riot Games w zbliżającej się łatce 10.3 planuje między innymi unowocześnić aspekt wizualny dwóch bohaterów. To Annie i Nautilus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
League of Legends z wizualnymi poprawkami dwóch postaci w nowym patchu
League of Legends z wizualnymi poprawkami dwóch postaci w nowym patchu (Youtube.com)
d43ginq

E-sportowy tytuł Riot Games nie jest tak jednolity w używanych w nim modelach postaci. Część nie jest spójna. To dlatego, że wprowadzani są nowi championi, część starych dostaje aktualizacje i ta kwestia nieco się rozmywa.

Firma odpowiedzialna za Leage of Legends chce zrównać wszystkie postaci ze standardem, który jest typowy dla nowych bohaterów. Oczywiście studio wciąż balansuje różne elementy rozgrywki, w tym postaci, ale nie chodzi o gameplay i ich właściwości, tylko aspekt czysto wizualny.

d43ginq

Lepsza spójność bohaterów w League of Legends

Riot Games nie chciałby też zmienić o 180 stopni wyglądu bohaterów, chodzi raczej o doszlifowania, różne mniejsze elementy, aby całość była spójna. To chociażby ulepszenie animacji, które były projektowane już wiele lat temu.

W zbliżającej się aktualizacji dla League of Legends o numerze 10.3, Riot Games zamierza zająć się pomniejszymi ulepszeniami dla dwóch dobrze znanym fanom gry bohaterom. Annie i Nautilus w odświeżonych wersjach trafią do gry już za mniej więcej dwa tygodnie.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq