Trwa ładowanie...

Kultowe Szczęki mają następcę. Maneater podbija listy bestsellerów

Wygląda na to, że legendarne "Szczęki" w końcu znalazły godnego następcę. Gra "Maneater" pomimo niezbyt wysokich ocen krytyków, znalazła się w TOP 10 hitów sprzedażowych w Wielkiej Brytanii. Za tytułem uplasował się m.in. "Minecraft".

Kultowe Szczęki mają następcę. Maneater podbija listy bestsellerówŹródło: Materiały prasowe
d2qmg5u
d2qmg5u

"Maneater" to gra akcji typu RPG. Została wydana na system Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One przez Tripwire Interactive. Premiera tytułu miała miejsce 22 maja 2020 roku. Chociaż z produkcją wiązano duże oczekiwania, to nie została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków.

Głównym bohaterem tytułu jest krwiożerczy rekin, którego celem jest walka z przeciwnikami żyjącymi w słono i słodkowodnych zbiornikach. Zwierze jest również prawdziwym postrachem dla ludzi. Rozgrywkę zaczynamy mając do czynienia z raczej skromnie wyglądającym rekinem. Z biegiem czasu, zdobywając doświadczenie i umiejętności, rozwijamy jego siłę. Twórcy produkcji przygotowali dla nas aż 30 poziomów głównego bohatera.

Tytuł nie został wysoko oceniony, jednak nie wpłynęło to na jego sprzedaż. Według rankingu GfK, gra znalazła się na 6. miejscu listy największych przebojów sprzedażowych w Wielkiej Brytanii (wydania fizyczne), pokonując między innymi "Minecraft na Switch" i "Star Wars Jedi: Fallen Order".

d2qmg5u

Drugim tytułem, który zadebiutował w TOP 10 sprzedaży w Wielkiej Brytanii jest "Saints Row: The Third - Remastered". Pomimo spadku sprzedaży o 28% w porównaniu z danymi sprzed 2 tygodni, na pierwszym miejscu zestawiania znalazła się produkcja "Animal Crossing: New Horizon". Ogromnym wzrostem zainteresowania może pochwalić się również gra "Mario Kart 8: Deluxe", której przypadło 2 miejsce na liście.

Poniżej prezentujemy całe notowanie. Oto ranking hitów sprzedażowych w ostatnim tygodniu w Wielkiej Brytanii:

1. Animal Crossing: New Horizons
2. Mario Kart 8: Deluxe
3. Call of Duty: Modern Warfare
4. Grand Theft Auto 5
5. FIFA 20
6. Maneater
7. Saints Row: The Third - Remastered
8. Minecraft (Switch)
9. Star Wars Jedi: Fallen Order
10. Luigi's Mansion 3

d2qmg5u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qmg5u
Więcej tematów