"Jasne, mordo". CD Projekt RED potwierdza polską wersję "Cyberpunk 2077"

Serię "Wiedźmin", a szczególnie "Wiedźmin 3: Dziki Gon", Polacy pokochali nie tylko za samą rozgrywkę, ale również za dialogi i obsadę aktorów głosowych. W "Cyberpunk 2077" nie powinno być inaczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Cyberpunk 2077" możemy spodziewać się polskich aktorów
W "Cyberpunk 2077" możemy spodziewać się polskich aktorów (Materiały prasowe, Fot: CD Projekt)
WP

CD Projekt RED potwierdził, że "Cyberpunk 2077" doczeka się pełnej polskiej wersji językowej. Niby to logiczne, bo trudno, żeby polski megahit na rodzimym rynku wyszedł np. tylko z napisami, tym bardziej że seria "Wiedźmin" słynęła z dubbingu. Dobrze mieć jednak oficjalne potwierdzenie, choć dość nietypowe. Jak wychwycił serwis Gry-Online, na pytanie jednego z graczy, czy "Cyberpunk 2077" ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej, facebookowy profil gry odpowiedział krótko: "Jasne, mordo".

WP

Kto wystąpi w polskiej wersji "Cyberpunk 2077"?

Już możemy więc zacząć typować, kogo usłyszymy w roli głównego bohatera "Cyberpunk 2077". "Polski Geralt", czyli Jacek Rozenek, zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. Zresztą Rozenek pewnie by się w cyberpunkowym świecie odnalazł, skoro audiobooki na podstawie książek, które napisał Isaac Asimov, czyta właśnie ten aktor. Pewnie głównej roli Rozenek nie dostanie, ale byłoby ciekawie, gdybyśmy usłyszeli Geralta w grze - może jakiś mały dowcip twórców sprawi, że tak się stanie?

"Cyberpunk 2077" już zachwyca

Zwiastun "Cyberpunk 2077" bardzo szybko przebił liczbę wyświetleń trailera "Wiedźmina 3: Dziki Gon". To pokazuje ogromne zainteresowanie nową produkcją Polaków. I na razie zanosi się na to, że CD Projekt RED dźwiga odpowiedzialność - demo, które oglądali na E3 dziennikarze w tym przedstawiciel WP Gry, zachwyciło i potwierdziło wysoką formę autorów serii "Wiedźmin".

WP

Niektórzy zresztą już próbują wykorzystać olbrzymią popularność "Cyberpunk 2077". Na serwisach aukcyjnych pojawiły się gadżety, które przedstawiciele świata mediów otrzymali za darmo od studia na pokazie w Los Angeles. I osiągają zawrotne kwoty - świat już wie, że "Cyberpunk 2077" to bardzo cenna marka.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP