Trwa ładowanie...
d3xy42r

"Cyberpunk 2077" pokazany na E3. Czekaliśmy na to 6 lat!

"Cyberpunk 2077" w końcu pokazany przez twórców "Wiedźmina". Wierne rzesze fanów CD Projekt RED czekały na ten moment od 2012 roku. Na premierę jeszcze poczekamy, ale w końcu wiadomo, o czym mowa - po raz pierwszy został pokazany świat gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Materiały prasowe, Fot: CD Projekt)
d3xy42r

"Cyberpunk 2077" został zapowiedziany w 2012 roku. Kiedy to było! Od tego czasu o grze nie wiedzieliśmy prawie nic. CD Projekt RED wypuściło jedynie kilka grafik i koncepcyjny zwiastun, który bardziej prezentował klimat gry, a nie to, co będzie się w niej działo. Ale nadszedł koniec czekania - na konferencji Microsoft E3 2018 pierwsze karty zostały w końcu wyłożone na stół.

Ukradli show

CDP naprawdę wie, jak zrobić porządne wejście. Oczekiwany przez cały świat pokaz zarezerowany został na sam koniec konferencji Microsoftu podczas targów E3 - najważniejszej światowej imprezy branży gier wideo. Kiedy Phil Spencer, jeden z szefów Xboksa, kończył pokaz, nagle światła zgasły, a na ekranach zaczęły pojawiać się rozmaite "błędy". Kto czeka na "Cyberpunk 2077", ten raczej nie miał wątpliwości, co za chwilę pojawi się na ekranie.

Jak będzie wyglądała gra?

To pierwszy raz, kiedy twórcy "Wiedźmina" pokazują nam świat swojej nowej gry. Szykuje się cyberpunkowy odlot, brudne i brutalne uniwersum, w którym rządzi futurystyczna elektronika. Ale jak będzie wyglądała sama gra? Cóż, tego wciąż jeszcze nie wiadomo.

d3xy42r

CD Projekt zdradził już wcześniej, że "Cyberpunk 2077" będzie strzelanką (a nie grą RPG z wymachiwaniem mieczem, jak "Wiedźmin 3"). Ale póki co nagrania z realnej rozgrywki jeszcze nie ma. Liczę bardzo, że takowe zostanie pokazane w najbliższych dniach na zamkniętym pokazie na E3. Będziemy na miejscu w Los Angeles i opublikujemy wrażenia tak szybko, jak się da!

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów