Trwa ładowanie...
d202hja

GTA 6 i Bully 2 w drodze. Pojawiły się nowe plotki o grach studia Rockstar Games

W sieci pojawiły się nowe plotki o nadchodzących grach studia Rockstar Games. Project America to w rzeczywistości "GTA 6"? Zanim się jednak o tym przekonamy najpierw na konsolach i PC ma pojawić się "Bully II".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe plotki o "GTA 6"
Nowe plotki o "GTA 6" (Materiały prasowe)
d202hja

Fani produkcji Rockstara nie mieli ostatnio szczęścia, ponieważ firma od dawna nie dzieli się żadnymi informacjami na temat nadchodzących produkcji. W sieci plotki pojawiają się za to dosyć często, a ostatnio po raz kolejny padła nazwa Project America, który rzekomo ma być roboczą nazwą "GTA 6".

Najnowsze informacje pochodzą od użytkownika CurvyLava i zostały opublikowane w serwisie Reddit. Autor powołuje się na źródło ze studia Rockstar India. CurvyLava podaje m.in. że produkcja gry rozpoczęła się w 2018 roku i tytuł nie będzie się znacznie różnił pod kątem rozgrywki od "piątki".

d202hja

Istotną nowością ma być system dynamicznie zmieniającej się pogody. Jednak inaczej niż w wielu grach, zmiany nie będą tylko estetyczne. Jak donosi autor przecieku, pogoda będzie wpływać na rozgrywkę i może np. porwać nas powódź lub uderzyć w nas piorun.

Zobacz też: Pomyli grę z życiem. Internauci wytknęli politykowi wielką wpadkę

Plotki mówią również o tym, że mapa w "GTA 6" ma być większa od tej znanej z poprzedniej części. Gracz będzie mógł przemierzać Vice City oraz kultowe Liberty City (chociaż tylko w częściach i w ramach misji fabularnych). W grze ma również nie zabraknąć kilku zakończeń, które będą zależne od naszych wyborów w trakcie całej rozgrywki.

d202hja

Autor plotki wspomina również co nieco o grze "Bully 2", która ma wyjść przed "GTA 6". Jak twierdzi, w grze zostanie wykorzystana technologia ray tracingu, którą później zobaczymy też w "GTA 6". Warto jednak przypomnieć, że większość dotychczasowych pogłosek o nowej produkcji Rockstar została zdementowana, dlatego zalecamy z dystansem podchodzić do powyższych informacji.

d202hja

Podziel się opinią

Share

d202hja

d202hja