Trwa ładowanie...

Twórcy GTA szykują nową grę. W Australii już zakazali projektu Rockstar

Australijska organizacja rządowa zajmująca się klasyfikacją wiekową gier zakazała tytułu Bonaire. Za projekt odpowiedzialna jest firma Rockstar, twórcy kultowych serii GTA i Red Dead Redemption. Co wiadomo o tajemniczej grze?

Share
Twórcy GTA szykują nową grę. W Australii już zakazali projektu Rockstar
Źródło: Youtube.com
dhz9fqb

W trakcie gdy fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat premiery najnowszej części GTA, z Australii płyną wieści, że firma Rockstar pracuje nad innym tytułem. Tamtejsza organizacja rządowa odmówiła tajemniczemu projektowi przyznania kategorii wiekowej. Co wiemy o grze Bonaire?

Nowy projekt twórców GTA

Nie tak dawno fanów gier studia Rockstar podekscytowała wiadomość, że spod głównej siedziby firmy w Edynburgu zniknął ogromny plakat reklamujący grę Red Dead Redemption 2. Dla graczy stało się jasne, że wytwórnia już niedługo zapowie swój najnowszy projekt. Internauci zastanawiali się czy chodzi o Bully 2, czy może czas na szóstą część kultowej serii GTA. Dzięki Australijczykom dowiedzieliśmy się, że może chodzić o zupełnie inny tytuł.

dhz9fqb

W ubiegłym miesiącu australijski Federalny Departament ds. Komunikacji i Sztuki opublikował wpis dotyczący tajemniczego projektu Bonaire, którego producentem i wydawcą ma być Rockstar Games. O najnowszej grze twórców GTA nie wiadomo nic, poza tym, że Australijczycy zakazali jej sprzedaży. Tytułowi odmówiono przyznania kategorii wiekowej, co jest niezbędne, aby mógł trafić na rynek.

Czym jest tajemniczy projekt? Bonaire to należąca do Holandii wyspa na Morzu Karaibskim. Fani twierdzą, że tytuł ten nie jest przypadkowy i może być dodatkiem do Red Dead Redemption 2. To właśnie w tej odsłonie, kultowej już gry Rockstara możemy trafić m.in. na tropikalną wyspę Guarma.

Niewykluczone jednak, że trwają pracę nad zupełnie nową produkcją, w której twórcy podejmą tematykę wysp, piratów i poszukiwania skarbów. Podobny motyw mogliśmy zaobserwować w takich hitach jak Assassin's Creed IV: Black Flag i Sea of Thieves.

Przypomnijmy, że w Koloni trwają największe targi gier komputerowych w Europie.

dhz9fqb

Podziel się opinią

Share
dhz9fqb
dhz9fqb
Więcej tematów