Trwa ładowanie...

Gamescom 2019 - harmonogram najważniejszych prezentacji

Targi Gamescom 2019 to wydarzenie, którego nie przegapi żaden fan gier komputerowych. 11. edycja imprezy oficjalnie startuje dzisiaj i potrwa do soboty. W tym roku organizatorzy zmienili trochę formułę i poszli śladem targów E3, przygotowując konferencję z okazji otwarcia. Wczoraj swoje prezentacje przygotowali tacy giganci jak Nintendo, Microsoft czy Google.

Share
Gamescom 2019 - harmonogram najważniejszych prezentacji
Źródło: Materiał prasowy
dvb7cv9

Targi Gamescom to druga największa impreza tego typu na świecie. 11. edycja oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 24 sierpnia. W przeciwieństwie do targów E3 - największej corocznej wystawy przemysłu gier komputerowych, podczas wydarzenia zobaczymy przede wszystkim nowe materiały z zapowiedzianych już gier. Impreza tradycyjnie odbywa się w centrum wystawienniczym Koelnmesse w Kolonii w Niemczech.

Gamescom 2019: pełny line up

Poniżej prezentujemy pełny line up najważniejszego europejskiego eventu związanego z gamingiem.

Gamescom 2019. Wtorek Materiał prasowy
Gamescom 2019. Wtorek Źródło: Materiał prasowy
Gamescom 2019. Środa Materiał prasowy
Gamescom 2019. Środa Źródło: Materiał prasowy
Gamescom 2019. Czwartek Materiał prasowy
Gamescom 2019. Czwartek Źródło: Materiał prasowy
Gamescom 2019. Piątek Materiał prasowy
Gamescom 2019. Piątek Źródło: Materiał prasowy
Gamescom 2019. Sobota Materiał prasowy
Gamescom 2019. Sobota Źródło: Materiał prasowy

Gamescom 2019 przyniesie sporo polskich akcentów. Oprócz Blair Witch od Bloober team czy Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED, będziemy mogli przyjrzeć się także innym polskim, nadchodzącym tytułom, jak chociażby Sniper Ghost Warrior Contracts, Chernobylite, a także Crossroads Inn.

dvb7cv9

Za nami ciekawe prezentacje oraz Gamescom Opening Night LIVE

Nieoficjalnie targi rozpoczęły się już wczoraj. Swoje prezentacje przygotowali tacy giganci jak Microsoft, Google oraz Nintendo. Zwieńczeniem poniedziałku była dwugodzinna konferencja Gamescom Opening Night, która oficjalnie rozpoczęła 11. edycje imprezy.

Dwugodzinne show było obfite w zapowiedzi i prezentacje. Zaprezentowano gameplay'e z aż 25 różnych gier następujących producentów: 2K, Activision, Bandai Namco Entertainment, Bungie, Capcom, Electronic Arts, Epic Games, Google Stadia, Koch Media/Deep Silver, Private Division, Sega, Square Enix, Sony Interactive Entertainment, THQ Nordic GmbH, Ubisoft oraz Xbox Game Studios.

Prezentacje będzie można obejrzeć głównie w serwisie Youtube, a także na Twitch, Mixer i Facebook.

dvb7cv9

Podziel się opinią

Share
dvb7cv9
dvb7cv9
Więcej tematów