Trwa ładowanie...
d3ypzba

Gamescom 2019. Nowy tryb z Call of Duty: Modern Warfare już niedługo za darmo na PS4

Za darmo, bo to wersja testowa. Ale i tak to duże wydarzenie, bo gracze na całym świecie dostaną możliwość sprawdzenia nowego trybu z Call of Duty: Modern Warfare, który właśnie pokazywany jest na targach Gamescom 2019.
Share
Call of Duty: Modern Warfare - za darmo przetestujesz nowy tryb na PS4
Call of Duty: Modern Warfare - za darmo przetestujesz nowy tryb na PS4Źródło: Materiały prasowe
d3ypzba

I akurat obecnemu w Niemczech wysłannikowi WP Gry nowość niespecjalnie przypadła do gustu. Barnaba Siegel pisał:

Layer 1

Tryb 2 vs 2 nie jest niczym odkrywczym. Mała mapka, na której dwie drużyny kończą jedną rundę z maksymalnie 2 minuty, to jeden z tych wielu trybów sieciowej rozgrywki, jakie często otrzymują strzelanki. Fakt, że mamy tu kompana u boku, a nie gramy solo, niewiele zmienia.

WP Gry
d3ypzba

Rozczarowanie? Sami będzie mogli przekonać się, jak ten tryb prezentuje się w akcji. O ile macie PlayStation 4. 23-25 sierpnia na konsoli Sony odbędą się otwarte testy alfa trybu 2v2 z Call of Duty: Modern Warfare.

Zobacz też: NASA chce oddać za darmo rakietę Saturn I. Jest jednak haczyk

W ramach testów gracze otrzymają pięć różnych map do rozgrywek w trybie 2v2, w tym dwie niepokazywane wcześniej lokacje. Haczyk? Nie ma żadnego. Ani zamówienie gry w przedsprzedaży, ani aktywna subskrypcja PlayStation Plus nie są wymagane do uczestnictwa w testach.

d3ypzba

Barnaba Siegel kręcił nosem, ale liczył, że na dużych targach twórcy pokażą soczyste fragmenty z gry - ma być przecież kontrowersyjnie i mrocznie. Gracze we własnych domach aż tak dużych wymagań nie mają. Chcą po prostu zobaczyć nowe Call of Duty u siebie. Miło, że Activision na to pozwoli - nawet jeżeli to niezbyt oryginalny pomysł na rozgrywkę.

d3ypzba

Podziel się opinią

Share
d3ypzba
d3ypzba
Więcej tematów