ycipk-1pxs4y

Diablo IV - pierwsze przecieki. Czy Lilith to nowa postać?

Już w piątek startuje BlizzCon 2019, a tymczasem w sieci pojawił się nowy smaczek, który gracze uznali za przeciek. Wynika z niego, że jedną z postaci dostępnych w Diablo IV będzie Lilith. Gracze mogą ją kojarzyć, jako córkę jednego z bossów Diablo II.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diablo 4 nie zadebiutuje na tegorocznym BlizzConie
Diablo 4 nie zadebiutuje na tegorocznym BlizzConie (flickr.com)
ycipk-1pxs4y

Wielu fanów serii Diablo liczy na prezentację gry podczas BlizzConu. Powodem takich oczekiwań jest przede wszystkim plotka, jakoby w zeszłym roku Blizzard miał pokazać Diablo IV, ale w ostatniej chwili się wycofano. Jeśli rzeczywiście tak było, to już teraz powinni wreszcie to zrobić. Fani nie będą czekać całej wieczności.

Wyciek z Diablo 4 - czy Lilith to nowa postać?

Ilustracja która wyciekła do sieci pojawiła się na Twitterze. Rzekomo ma przedstawiać fragment albumu The Art of Diablo, zawierającego ponad 500 grafik opisujących historię Diablo, Diablo II, Diablo III a także Diablo IV. Czy można wierzyć internautom, czy to jest pierwszy przeciek?

ycipk-1pxs4y

Na zdjęciu widzimy grafikę przedstawiającą Lilith. Wedle historii Diablo, ma być córką Mephisto, głównego bossa 3 aktu gry Diablo II. Wspomniano o niej także w trzeciej części gry. To by sugerowało, że jeśli mamy do czynienia z prawdziwą grafiką, to raczej przedstawia ona postać bossa, a nie grywalnego bohatera.

Opis także sugeruje, że raczej mamy do czynienia z potencjalnym przeciwnikiem: "Matka Sanktuarium przyjdzie do swojego potomstwa. Będzie to wspaniały i zarazem przerażający dla wszystkich dzień". A wy, co o tym sądzicie?

ycipk-1pxs4y

Zobacz też: "Diablo Immortal". Widziałem, grałem. I teraz zostaję adwokatem diabła

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pxs4y

ycipk-1pxs4y
ycipk-1pxs4y