Trwa ładowanie...
ycipk-2magb0

Diablo IV dopiero na PlayStation 5, Xbox Scarlett i PC? [Plotka]

"Diablo IV" niewątpliwie wzbudza silne emocje, które narastają od dawna. Zapowiedź podczas tegorocznego BlizzConu podsyciła oczekiwania fanów. W sieci krążą kolejne plotki, tym razem jednak niekoniecznie zadowolą graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Diablo IV" do Sanktuarium zostanie sprowadzona Lilith - matka ludzi i demonicza królowa Succubów
W "Diablo IV" do Sanktuarium zostanie sprowadzona Lilith - matka ludzi i demonicza królowa Succubów (Materiały prasowe)
ycipk-2magb0

Blizzard zrobił wielkie wejście podczas BlizzConu 2019, kiedy zaprezentował zwiastun "Diablo IV". Fani od razu zauważyli, że gra ma być mroczniejsza i czerpać więcej inspiracji z "Diablo II" niż trzecia odsłona serii.

Blizzard niestety nie podał daty premiery gry, ale w sieci od lipca krążą informacje przekazane przez jednego z użytkowników forum Reddit. Większość przecieków, które zostały wtedy udostępnione zostało potwierdzonych podczas oficjalnej prezentacji gry podczas BlizzConu. Wciąż jednak pozostaje kilka kwestii, na które nie znamy odpowiedzi.

Najbardziej niepokojącą informacją dla fanów serii może być fakt, że w "Diablo IV" zagramy dopiero na konsolach nowej generacji. Według użytkownika Reddita, gra ma mieć swoją premierę na PC, PlayStation 5 i Xbox Scarlett. Oznacza to, że premiera będzie miała miejsce dopiero na przełomie 2020/21 roku.

ycipk-2magb0

Zobacz też: Blizzard - najlepsze gry, w których maczał palce

Blizzard zapowiedział, że gra będzie wydana na PS4 i Xbox One, co oznacza, że być może doczekamy się premiery gry jednak wcześniej. Jednak jeśli plotka się potwierdzi, firma może chcieć wydać tytuł równocześnie na stare konsole - PS4, Xbox Ona, jak i nowe - PS5 i Xbox Scarlett, co opóźni premierę gry.

ycipk-2magb0

Wśród przecieków ujawnionych przez użytkownika Reddita pojawiło się również kilka informacji dotyczących klas postaci oraz rozgrywki, o czym możecie przeczytać tutaj.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2magb0

ycipk-2magb0
ycipk-2magb0