Trwa ładowanie...
d1f62aq

Death Stranding od Hideo Kojimy na PC. Będzie romansował z Half-Lifem. Znamy datę premiery

Jedna z oryginalniejszych i najlepiej ocenianych gier 2019 roku zmierza na PC. Wiemy, kiedy będzie miała swoją premierę. Death Stranding od Hideo Kojimy ukaże się 2 czerwca na Steam i Epic Games Store z niecodziennym dodatkiem powiązanym z Valve.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, jaka jest data premiery komputerowej wersji Death Stranding
Wiemy, jaka jest data premiery komputerowej wersji Death Stranding (Youtube.com, Fot: 505 Games)
d1f62aq

Przez ostatnie miesiące nie mieliśmy pewności, kiedy spodziewać się wydania komputerowego ostatniej gry Hideo Kojimy. Wiedzieliśmy tylko, że produkcja ukaże się na platformach Steam i Epic Games Store. Dostaniemy kilka edycji Death Stranding (predpremierowe, regularne i premierowe w pudełku), ale nawet podstawowa wersja będzie całkiem nieźle wydana.

Liczne pomniejsze dodatki w standardzie

Do przedpremierowych zamówień będą dodawane tapety w wysokiej rozdzielczości oraz paczka elementów dla naszego bohatera. Wśród nich znajdą się: okulary przeciwsłoneczne (Chiral Gold i Omnireflector), specjalna czapka (Chiral Gold i Omnireflector), szkielet wspomagający szybkość i pancerz - oba w złotej i srebrnej wersji.

d1f62aq

Dodatkowo, niezależnie od tego, czy kupimy grę po premierze, czy jeszcze jako zamówienie w preorderze, każdy egzemplarz będzie zaopatrzony w jeszcze więcej zawartości. Gracze dostaną ścieżkę dźwiękową z 10 bonusowymi utworami, cyfrową książkę z wybranymi treściami "The Art of Death Stranding", okulary przeciwsłoneczne Ludens Mask (Chiral Gold i Omnireflector) oraz złote i srebrne elementy wyposażenia - szkielet wspomagający siłę, terenowy i płytę pancerza LV2.

Cena na Steam jak i na Epic Games Store została ustalona na 249,90 złotych. Na razie nie ma jeszcze w polskich sklepach przedpremierowych ofert z fizycznymi kopiami pudełkowymi, ale w USA premierowe wydanie z dołączonym steelbookiem będzie kosztować 69,99 dolarów (około 270 złotych).

Ulepszenia i nowa zawartość Death Stranding na PC

Co dodano do gry względem edycji konsolowej? Tryb fotograficzny z możliwymi modyfikacjami sceny, kamery i różnymi filtrami, możliwość odpalenia gry z wyższą liczbą generowanych klatek na sekundę (60 FPS, o ile nasz komputer technicznie to wytrzyma), obsługę ultrapanoramicznych monitorów i pewną nietypową zawartość.

505 Games

Ku naszemu zaskoczeniu będą także bliżej niesprecyzowane elementy inspirowane serią Half-Life od Valve. Na pewno mowa o swoistej czapce headcrabie - element pojawia się na nowym zwiastunie, ale poza tym są one niewiadomą.

d1f62aq

Podziel się opinią

Share

d1f62aq

d1f62aq
Więcej tematów