Trwa ładowanie...
d3hgzpp

Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdza tryb multiplayer. Nie zagramy od razu

CD Projekt RED zrzuca kolejną bombę - "Cyberpunk 2077" otrzyma tryb dla wielu graczy. Multiplayer nie będzie jednak dostępny w dniu premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CD Projekt zapowiada ważną funkcję
CD Projekt zapowiada ważną funkcję (Materiały prasowe)
d3hgzpp

Twórcy potwierdzili tryb multiplayer w "Cyberpunk 2077" na Twitterze. Zaznaczyli jednak, że opcja nie będzie dostępna w dniu premiery. Zaskoczenia nie ma - już wcześniej zasugerowano pracę nad trybem dla wielu graczy. Już wtedy twórcy podkreślali, że najpierw chcą skupić się na historii dla jednego gracza.

CD Projekt RED zamieścił ogłoszenia o pracę związane z trybem multiplayer. Co każe podejrzewać, że jeszcze długa droga przed Polakami. Najpierw twórcy chcą skończyć "Cyberpunk 2077", a potem dołożyć dodatki. Spodziewać możemy się darmowych DLC, jak w przypadku serii "Wiedźmin". Dopiero później przyjdzie czas na "multi".

Multiplayer w "Cyberpunk 2077" to bardzo duża rzecz - CD Projekt RED po raz kolejny wkracza na nieznany sobie teren. Jak na razie wszystko wychodziło Polakom świetnie (albo "prawie wszystko", jak uważa Bolesław Breczko z WP Tech), więc oczekiwania związane z trybem sieciowym będą duże.

d3hgzpp

Swoją drogą, ciekawe, czy kolejna część "Wiedźmina" również doczeka się trybu sieciowego. Skoro CD Projekt RED będzie mieć już doświadczenie w tym temacie, to multi w następnych grach Polaków może stać się standardem.

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

d3hgzpp

Podziel się opinią

Share

d3hgzpp

d3hgzpp
Więcej tematów