Trwa ładowanie...

Call of Duty: Warzone za darmo dla wszystkich. Absolutnie wszystkich

10 marca o północy polskiego czasu gra "Call of Duty: Warzone" będzie dostępna za darmo dla każdego. Aby w nią zagrać nie będzie wymagane posiadanie kopii gry "Call of Duty: Modern Warfare".

Call of Duty: Warzone za darmo dla wszystkich. Absolutnie wszystkichŹródło: Activision
d5ai353
d5ai353

"Call of Duty: Warzone"to rozszerzenie gry "Call of Duty: Modern Warfare", które jednak nie wymaga podstawowej wersji gry. Warzone wprowadza dwa nowe tryby, w tym prawdopodobnie ten najbardziej oczekiwany, czyli Battle Royale.

W tym trybie, w wykonaniu "Call of Duty" na jednej mapie zmierzy się 150 graczy. To rekord jeśli chodzi o gry typu Battle Royale, które typowo są przeznaczone dla stu graczy. W trybie Battle Royale celem graczy jest eliminacja przeciwników i pozostanie ostatnim żywym graczem. Alternatywą jest gra drużynowa (3 graczy), wtedy celem jest eliminacja drużyn i utrzymanie przy życiu co najmniej jednego członka własnej drużyny, jako ostatniego. Gra wymusza na graczach i drużynach sukcesywne zbliżanie się do siebie przez zacieśniający się krąg poza którym znajduje się trujący gaz.

Drugim trybem jaki zaoferuje "Call of Duty: Warzone" jest Plunder. W tym trybie celem jest zdobycie jak największej ilości gotówki poprzez zbieranie jej z lokacji na mapie oraz eliminację przeciwników i przejmowanie ich gotówki.

Nowe tryby będą rozgrywane na zupełnie nowej mapie z 300 punktami (point of interest), zróżnicowanymi warunkami naturalnymi i miejskimi. W "Call of Duty: Warzone" pojawia się pojazdy, w tym także helikoptery. Tryb Warzone zaoferuje też zupełnie nowe, nieznane z innych gier battle royale rozwiązania

d5ai353

Gułag - po pierwszej śmierci gracz zostanie przeniesiony do obozu (gułagu), w którym będzie walczył o życie i ponowne umieszczenie na mapie z innym graczem. Powrót do głównej rozgrywki będzie też możliwy, jeśli pozostali przy życiu członkowie drużyny zbiorą odpowiednią ilość gotówki i "wykupią" gracza z gułagu.

Stacje zakupowe - rozmieszczone na mapie pozwolą wykupić poległego współgracza z gułagu, kupić zestawy reanimacyjne i inne gadżety.

"Call of Duty: Warzone" pozwoli na grę pomiędzy platformami i tworzenie drużyn pomiędzy graczami gającymi na PC, Xboksie One oraz Playstation. Osoby, które nie dysponują grą "Call of Duty: Modern Warfare" będą musiały pobrać pliki ważące 83-101 GB, natomiast ci, którzy już mają "COD:MW" będą musieli pobrać dodatkowo 18-22 GB. Gra dla wszystkich będzie dostępna od 10 marca, godz. 20.00 polskiego czasu.

d5ai353
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ai353
Więcej tematów