Trwa ładowanie...
d43ginq

Już marcu "Call of Duty: Warzone". Darmowe i z battle royale

Call of Duty to stary pies, ale nie boi się nowych sztuczek. Seria z powodzeniem wprowadziła tryb battle royale przy okazji Black Ops 4. Teraz wygląda na to, że twórcy serii spróbują sił w wydaniu free-to-play.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Call of Duty" wkrótce może być darmowe
"Call of Duty" wkrótce może być darmowe (Materiały prasowe)
d43ginq

Nowe, darmowe Call of Duty już w marcu?

Call of Duty: Warzone ma być samodzielnym, darmowym tytułem, a według najnowszych doniesień gra ma ukazać się już w marcu. Tytuł jest efektem współpracy Infinity Ward i Raven Software i ma zawierać popularny tryb battle royale (coś dla miłośników Fortnite i PUBG).

Warzone będzie darmowym tytułem, aczkolwiek osoby, które go pobiorą będą mogły za uiszczeniem opłaty otrzymać dostęp do ostatniej odsłony serii, Modern Warfare.

d43ginq

Źródłem przecieku jest portal Video Games Chronicle, ale o tytule wspominał również znany analityk branży gier wideo Daniel Ahmad.

Zobacz też: 10 porad bezpiecznego korzystania z internetu

Warto wspomnieć, że tryb battle royale dla Modern Warfare nie został jeszcze zapowiedziany i być może Activision zdecyduje się odstąpić go właśnie dla Warzone. Interesujące jest to, czy wydawcy potrafiliby podtrzymać jednocześnie zainteresowanie obydwoma tytułami (Modern Warfare i Warzone).

Materiały prasowe
Podziel się

Większość tytułów battle royale z reguły lądowała później na platformach mobilnych – tak było z Fortnite, PUBG. W przyszłości ma się ukazać także w takiej wersji Apex Legends. Z kolei w przypadku Call of Duty, istnieje specjalnie stworzona pod urządzenia przenośne edycja Mobile, która posiada tryb battle royale. Już wkrótce przekonamy się, czy Warzone ukaże się w zapowiadanym przez VGC terminie i na jakie dalsze kroki zdecydują się twórcy gry.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq