Trwa ładowanie...

Bohater Splinter Cell powraca. Ubisoft serwuje niespodziankę fanom Sama Fishera [Wideo]

Ubisoft ma prawdziwą gratkę dla fanów Sama Fishera - niezawodny agent powraca. Nie chodzi jednak o kolejną odsłonę serii Splinter Cell. Znany bohater zostanie wykorzystany w grze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint za sprawą nowego wydarzenia.

Share
Bohater Splinter Cell powraca. Ubisoft serwuje niespodziankę fanom Sama Fishera [Wideo]
Źródło: Youtube.com
dex4cw2

Fani produkcji Ubisoftu z nadzieją wyczekują informacji na temat premiery najnowszej odsłony serii Splinter Cell. Niestety, miłośnicy Sama Fishera z pewnością będą musieli jeszcze poczekać, zanim rozsiądą się wygodnie w fotelach gamingowych i poznają dalsze losy swojego ulubionego bohatera.

Trzeba przyznać, że francuskie studio jak nikt inny wie, w jaki sposób dozować emocje. W sieci właśnie pojawiły się informacje, że brak zapowiedzi nowej gry z rodziny Splinter Cell wcale nie oznacza, że z niezawodnym agentem nie spotkamy się wcześniej. Sam Fisher powraca...w grze "Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint" za sprawą nowego wydarzenia, które odbędzie się w najbliższy wtorek 24 marca.

Wkrótce powinniśmy otrzymać pełny zwiastun nadchodzącego wydarzenia pod tytułem "Spisek". Na razie fani muszą zadowolić się krótkim teaserem, który zdradza, że głównym przeciwnikiem Sama Fishera najprawdopodobniej będzie terminator.

Ubisoft kilkanaście dni temu potwierdził, że zapowiadany jeszcze w 2019 roku tryb immersyjny trafi do sieciowej wersji "Ghost Recon Breakpoint" właśnie 24 marca. Twórcy mają na celu ożywienie tytułu poprzez uczynienie go o wiele bardziej realistycznym. Moduł będzie dostępny jedynie w ramach rozgrywki PvE, niezależnie od tego, czy będziemy grać sami czy z innymi. Jednym z powodów, dla którego gracze będą chcieli przetestować nowy tryb gry z pewnością będzie Sam Fisher.

dex4cw2

Podziel się opinią

Share
dex4cw2
dex4cw2
Więcej tematów