Trwa ładowanie...
dmp3893

Zagraj w dema Resident Evil 3: Raccoon City i innych gier. Steam Game Festival już się rozpoczął

Jeszcze przez kilka dni dzięki Valve i twórcy gali The Game Awards, można zaznajomić się z wersjami demo wyselekcjonowanych 40 produkcji. Mamy czas do poniedziałkowego wieczoru 23 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Resident Evil 3: Raccoon City Demo i inne produkcje na Steam Game Festival
Resident Evil 3: Raccoon City Demo i inne produkcje na Steam Game Festival (Steam)
dmp3893

Geoff Keighley i Steam zapraszają na wiosenny Steam Game Festival. Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce w grudniu z okazji The Game Awards. Obecna edycja ma inną genezę. Początkowo prezentowane gry miały pokazać się na kilku przełożonych z pierwotnych terminów wydarzeniach skupiających branżę gier (głównie niezależnych, ale nie tylko). Zebrano je do kupy i teraz zasilą wirtualny festiwal na Steam.

Resident Evil 3: Raccoon City największą atrakcją wydarzenia

Poza samymi demami, można też zobaczyć jak w dane tytuły grają i komentują sami twórcy. Co warto nadmienić, wiosenna edycja Steam Game Festival jest o wiele większa niż zeszłoroczna zimowa. Wtedy zaprezentowano tylko 14 pozycji, więc teraz jest ich prawie 3 razy więcej. Największą perełką jest niewątpliwie obecność Resident Evil 3: Raccoon City Demo na Steam. Dodatkowo produkcję można pobrać na konsole Xbox One i PS4.

Sam Geoff Keighley potwierdził, że to nie ostatni przypadek w 2020 roku, kiedy mamy okazję uczestniczyć w Steam Game Festival. Użył nawet określenia w liczbie mnogiej, więc czekają nas co najmniej dwie imprezy z cyklu wirtualnych "targów" gier.

Najpewniej czeka nas kolejna zimowa odsłona w związku z The Game Awards, a poza tym można typować termin latem albo jesienią. A może nawet o każdej porze roku?

dmp3893

Podziel się opinią

Share

dmp3893

dmp3893
Więcej tematów