Trwa ładowanie...
d2irthn

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - otwarta beta miała ruszyć już dziś. Ubisoft natrafił na problem

Od dzisiaj, 26 września gracze mieli mieć możliwość wypróbowania "Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint". Otwarta beta ruszyć miała jednocześnie na PC, konsolach Xbox One oraz PS4 i potrwać do końca weekendu. Coś poszło jednak nie tak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Materiały prasowe)
d2irthn

Na początku miesiąca odbyły się zamknięte testy "Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint", a teraz szansę wypróbowania najnowszego tytułu z serii mieli otrzymać pozostali gracze. Otwarta beta miała ruszyć dzisiaj, jednak Ubisoft natrafił na trudności i wszystko wskazuje na to, że opóźnienie wynika z problemu z infrastrukturą serwerów. Na Twitterze pojawiło się oficjalne stanowisko Ubisoftu.

Beta-testy "Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint" miały trwać od 26 do 29 września (do godziny 16:00). Gracze mieli otrzymać możliwość przetestowania pięciu misji z kampanii fabularnej (zarówno solo, jak i w trybie kooperacji) oraz wziąć udział w rozgrywkach PvP.

d2irthn

Ubisoft zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu i firma ma nadzieję, że gracze jak najwcześniej będą mogli wypróbować nowy tytuł. Premiera gry zaś będzie miała miejsce 4 października 2019.

Przypominamy, że akcja "Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint" będzie dziać się w tym samym miejscu, co "Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands" i będzie to siódma odsłona serii "Ghost Recon" od firmy Ubisoft. Tytuł stawiać ma na czteroosobową współpracę. I chociaż kampanię można przejść w pojedynkę, to możemy podejrzewać, że podobnie jak w "Wildlands", tak i w "Breakpoint" walka ramię w ramię z żywymi graczami będzie wywoływać największe emocje.

W "Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint" nie zabraknie również znanych nazwisk, a w roli głównego przeciwnika wystąpi Jon Bernthal, którego możecie znać m.in. z "The Walking Dead" czy filmu "Wilk z Wall Street".

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn