Trwa ładowanie...

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store. Growe hity w natarciu

Od dziś przez tydzień w Epic Games Store możemy skorzystać z naprawdę niezłej oferty. Obecny rzut darmowych produkcji zasilił hit Ubisoftu będący nieco „hakerskim GTA” i popularny niezależny The Stanley Parable. Za tydzień Figment i Tormentor X Punisher.

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store. Growe hity w natarciuŹródło: Epic Games Store
d1lg8lv
d1lg8lv

Aby wejść w posiadanie wymienionych gier, trzeba zalogować się na konto Epic Games Stores w przeglądarce internetowej lub dedykowanej aplikacji i wejść na stronę ofert z darmowymi grami, albo znaleźć je w sklepie włączonego launchera. Raz przypisane do konta gry pozostaną z nami na zawsze. Mamy czas do 26 marca o godzinie 17:00. Wtedy propozycje zmienią się.

Watch Dogs

Tego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Olśniewający grafiką i inspirowany serią GTA kandydat do najlepszej gry w roku swojego wydania. Po premierze okazało się, że zrobiono downgrade oprawy i sama produkcja nie jest idealna, ale ciężko nazwać ją nieudanym tworem. Możliwe, że ją macie, bo Ubisoft już wcześniej rozdawał kopie za darmo na Uplayu.

The Stanley Parable

The Stanley Parable najprościej określić jako dziwną niezależną grę żart. W pewnym sensie to jedna wielka parodia koncepcji gier wideo i ich mechanik. Całość komentuje charakterystyczny lektor, którego sugestii można przestrzegać i gnać dalej według absurdalnych scen pomyślanych przez twórców. Z drugiej strony nie mamy kagańca nad sobą, więc świat produkcji przemierzymy też zupełnie po swojemu. Jeśli lubimy absurdy i dobry pomysł na założenia gry, to coś idealnego.

Figment i Tormentor X Punisher

Już za tydzień dostaniemy bajkowy Figment. Przygoda, akcja i wyjątkowy surrealistyczny świat. W pewnym sensie to nie tylko gra, a przeżycie artystyczne. Czeka na nas też dużo klimatycznej muzyki, humor i świetna rysowana ręcznie grafika. Drugą pozycją będzie krwawy pixelartowy Tormentor X Punisher. To szybka arenowa strzelanka 2D z rzutem znad głowy bohatera atakowanego przez niezliczone maszkary.

d1lg8lv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lg8lv
Więcej tematów