Trwa ładowanie...
d1p32yj

Baldur's Gate 3 na pierwszych screenach. Fragment rozgrywki zobaczymy już dziś [Wideo]

W sieci pojawiły się screeny z nadchodzągo wielkimi krokami "Baldur's Gate 3". Grafiki zdradzają sporo z tego, jak będzie wyglądać rozgrywka. A już dzisiaj będziemy mogli zobaczyć pierwszy materiały wideo z gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze screeny z Baldur's Gate 3 trafiły do sieci
Pierwsze screeny z Baldur's Gate 3 trafiły do sieci (Materiały prasowe)
d1p32yj

Za najnowszą odsłonę kultowego tytułu RPG odpowiedzialne jest Larian Studio, które znamy przede wszystkim dzięki cyklowi "Divinity Original Sin". Doświadczenie przy produkcji dwóch części erpegów, któe zyskały bardzo wysokie oceny graczy, powinno się przełożyć na bardzo udaną kontynuację serii "Baldur's Gate".

Materiały prasowe
Podziel się

Pierwsze screeny, które wyciekły do sieci dzięki serwisowi Jeux4CTU, pokazują, że po "Baldur's Gate 3" możemy spodziewać się naprawdę dużo, a fani raczej nie powinni być rozczarowani. Oczywiście o ile historia, dialogi i postacie staną na wysokości zadania, ale Larian Studio udowodniło już, że potrafi.

Materiały prasowe
Podziel się

Na grafikach możemy zobaczyć przede wszystkim sceny walki, ale są też ujęcia z konwersacji Te przypominają o wiele bardziej te znane z dużych gier RGP, jak "Wiedźmin" czy "Assassin's Creed: Oddyssey". Sama grafika na screenach również prezentuje się obiecująco.

Baldur's Gate 3 pierwszy gameplay już dziś

Screeny pochodzą najprawdopodobniej z dema, które zostanie dzisiaj (27 lutego) zaprezentowane na targach PAX. Pokaz będzie miał miejsce dziś wieczorem o 21:00 czasu polskiego. Relację możecie obejrzeć na żywo poniżej:

"Baldur's Gate 3" w programie Early Access pojawi się pod koniec 2020 roku na Steamie. Podobnie studio działało w przypadku obu części "Divinity Original Sin". Jak na razie niewiele wiemy o nadchodzącej kontynuacji kultowej serii, ale mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej. Warto w tym momencie wspomnieć, że niedawno swoje 25. lecie świętowało studio, które stworzyło tę kultową serię gier - BioWare. Poniżej możecie zobaczyć więcej screenów, które trafiły do sieci:

d1p32yj
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj