Trwa ładowanie...

To już 25 lat BioWare. Weterani RPG przypominają o sobie na Twitterze i sugerują coś wielkiego

Studio, które odznaczyło się bardzo mocno w historii branży gier wideo, a w szczególności gier RPG, właśnie świętuje swój 25 jubileusz. Firma zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Twitterze komunikat, który sugeruje coś specjalnego.

Share
To już 25 lat BioWare. Weterani RPG przypominają o sobie na Twitterze i sugerują coś wielkiegoŹródło: Youtube.com
d1ysam2

BioWare jest obecne na rynku od 1995 roku. Przez ten czas stworzyło (początkowo niezależnie, a później po wykupieniu przez Electronic Arts) wiele znanych i kultowych serii. Między innymi Baldur’s Gate, Neverwinter Nighs, Star Wars: Knights of the Old Republic, Mass Effect czy Dragon Age.

Jak czytamy na Twitterze "W 1995 roku młode BioWare rozpoczęło niesamowitą podróż z produkcją gier. Dziękujemy wam za możliwość wspólnego obcowania z naszymi światami, historiami i kompanami przez ostatnie 25 lat. Dołączcie do nas na następne 12 miesięcy, kiedy będziemy świętować niesamowitą pracę wykonaną w naszych studiach i przez naszych inspirujących fanów."

d1ysam2

Coś większego z okazji 25-lecia BioWare?

To może być po prostu zwykłe hasło marketingowe, za którym nic nie stoi. Ale równie dobrze BioWare może dawać nam do zrozumienia, że szykują coś specjalnego w roku, kiedy przypada 25-lecie założenia studia. Może remastery starych gier, nowe wielkie zapowiedzi lub nawet premiery w dobrze znanych i lubianych uniwersach?

Jak na razie wiemy tylko, że firma pracuje nad nową odsłoną Dragon Age, ale nie ujawniła szczegółów. Co więcej, plotki i pewne puszczenie oka do fanów przez samo BioWare sugeruje, że w temacie Mass Effect też coś jest na rzeczy i możliwe, że chodzi o poprawioną reedycję pierwszej odsłony serii, choć to tylko spekulacje. Trwają też prace nad nową częścią Baldur's Gate, chociaż już nie z ręki BioWare.

d1ysam2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysam2
Więcej tematów