Trwa ładowanie...

Dragon Age 4 zostanie zapowiedziane przez BioWare w grudniu?

Szmat czasu minął od pierwszej części gry Dragon Age. BioWare, która to firma stoi za takimi legendami jak Baldur’s Gate, Icewind Dale czy w nowszych czasach Mass Effect i właśnie Dragon Age, zaprasza na jubileuszowe wydarzenie.

Share
Dragon Age 4 zostanie zapowiedziane przez BioWare w grudniu?
Źródło: YouTube @ Dragon Age
d3ljisf

Wpis na oficjalnym Twitterze BioWare mówi o świętowaniu 10-lecia marki Dragon Age. Firma odnotowała, że już czwartego grudnia odbędzie się tak zwany Dragon 4ge Day. Zamiana literki „A” na cyfrę „4” w zapisie, to raczej nie błąd, a celowy zabieg.

Dragon 4ge, czyli Dragon Age 4?

Jak nie trudno się domyśleć, sugeruje zapowiedź gry Dragon Age 4, a może Dragon 4ge (w której drugim członie nazwy byłaby już zaszyta czwórka)? Już rok temu otrzymaliśmy teaser z wielkim napisem Dragon Age na końcowej planszy (ale bez konkretów czy tytułu gry), więc to nie zdziwienie, że nowy Dragon Age mógłby niedługo wejść na półki, albo chociaż doczekać się obszernej oficjalnej zapowiedzi od BioWare, a nie tylko puszczenia oka do fanów.

Tym bardziej, że Dragon Age: Inkwizycja to wcale nie nowa gra, a już całkiem dawna. Szczególnie, jeśli patrzymy na cykl wydawniczy i porównujemy go np. do Ubisoftu, który niemalże taśmowo zajmuje się kolejnymi odsłonami swoich flagowych cykli.

d3ljisf

Podziel się opinią

Share
d3ljisf
d3ljisf
Więcej tematów