Trwa ładowanie...

Zespół The Offspring zagra na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

Już za niecały miesiąc, 15 września odbędzie się Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty - największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks. Podczas specjalnego dnia na scenie wystąpi legendarny zespół punkrockowy The Offspring

Share
Zespół The Offspring zagra na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty Źródło: Materiał prasowy
d3nt7xh

15 września 2019 roku w Mińsku na Białorusi odbędzie się Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty. Jest to największy, rodzinny festiwal dla wszystkich fanów World of Tanks i innych gier od Wargaming na całym świecie. Na wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu czekać będzie masa atrakcji. Jedną z nich będzie występ nas scenie legendarnego zespołu punkrockowego The Offspring.

Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty. Muzycy z The Offspring potwierdzili występ

Granie w ulubione tytuły, upominki, zawody, konkursy, strefy zdjęć, zawody najlepszych europejskich graczy kontra zawodnicy ze Wspólnoty Niepodległych Państw - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających festiwal. W stolicy Białorusi fani mogą usłyszeć także piosenki wykonywane przez największych gigantów poszczególnych nurtów muzycznych. Gwiazdą, które potwierdziła swój udział w tegorocznej imprezie, będzie punkrockowa grupa The Offspring.

Wejście na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty będzie darmowe dla odwiedzających. Festiwal odbędzie się w Mińsku, w Parku Zwycięstwa w godzinach 14:00 - 23:00 na powierzchni przekraczającej 200 hektarów.

d3nt7xh

Organizatorzy spodziewają się przybycia ponad 200 tysięcy miłośników multimedialnej rozrywki z Białorusi, Polski, Litwy, Ukrainy, Francji, Rosji, a także z Izraela i USA. Na gości czekać będzie kilkaset komputerów z grami od firmy Wargaming. Na specjalnej platformie wystawionych zostanie 200 komputerów z World of Tanks.

Komputerowa rozgrywka oraz oprawa muzyczna to nie jedyne atrakcje, które będą czekać na fanów gier firmy Wargaming. Dla tych, którzy będą chcieli zjeść i napić się, a także naładować akumulatory przed dalszym ciągiem imprezy czekać będą specjalne strefy: wypoczynkowa i gastronomiczna.

Dla przypomnienia informujemy, że Polacy mogą przebywać na Białorusi do 30 dni bez wiz jeśli przylecą korzystając z portu lotniczego w Mińsku

d3nt7xh

Ogromna popularność tytułów Wargaming w Polsce

Do pierwszego kwartału 2019 w Polsce utworzono ponad 7 141 641 milionów kont dla wszystkich tytułów Wargaming. Oznacza to, że gry tej firmy cieszą się niezwykle dużą popularnością wśród naszych rodaków. Aż 18 procent z nich miało styczność z jedną lub więcej gier tego producenta. Najpopularniejszym tytułem jest World of Tanks na PC, gdzie zarejestrowanych jest dokładnie 3 684 546 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji Polski

Nie tak dawno pisaliśmy też o nowej grze twórców World of Tanks.

Elementem, do którego twórcy z Wargaming przykładają szczególną uwagę jest muzyka. Nie mogłoby więc zabraknąć jej na zbliżającym się festiwalu. Oprócz The Offspring na scenie wystąpią znani, lokalni muzycy. Wśród nich pojawi się białoruska pop-rockowa formacja Krambambulya oraz założyciele ukraińskiego folk rocka Vopli Vidoplyasova.

d3nt7xh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nt7xh
Więcej tematów