ycipk-hoy8q2
gaming

World of Tanks i Pizza Da Grasso. Wspólna akcja

Wargaming i sieć pizzerii Da Grasso mają przyjemność poinformować, że na mocy nawiązanej współpracy od dziś w sprzedaży dostępna jest nowa pozycja w menu – Pizza Czołgisty! Wraz z zamówieniem klienci otrzymają atrakcyjny kod dla nowych graczy w World of Tanks na komputery osobiste!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Tanks i Pizza Da Grasso. Wspólna akcja
(Materiały prasowe)
ycipk-hoy8q2

Pizza Czołgisty została przygotowana z myślą o wszystkich fanach broni pancernej. W jej skład wchodzi ciasto, sos barbecue, ser, kebab, boczek wędzony, cebula czerwona oraz oregano. Taka kompozycja zapewni siłę do walki na wirtualnych polach bitew w World of Tanks. Wraz z pizzą zamawiający otrzymają atrakcyjny i wartościowy kod dla nowych graczy zawierający:

Polski czołg premium VI poziomu Pantera „Pudel”
• Miejsce w garażu
• 7 dni konta premium

Wartość kodu to ponad 80 PLN. Pizza Czołgisty z kodem jest dostępna w sprzedaży od dziś do 15.09.2019 przy zamówieniach na www.dagrasso.pl. Można ją zamówić online w całej Polsce, w trzech rozmiarach (24cm, 32cm, 42cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty, w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 20,20 PLN do 39,20 PLN. Szczegóły promocji na www.pizzaczolgisty.pl.

ycipk-hoy8q2

Zarejestrowani gracze World of Tanks mogą również liczyć na rabat 10% przy zamawianiu online, a w social media obu partnerów będą organizowane konkursy z kultowym czołgiem „Rudy” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”! Ponadto, w samej grze World of Tanks na komputerach PC została uruchomiona specjalna misja dla graczy o nazwie „Da Grasso”, gdzie do zdobycia czekają zniżki na zamówienia i rezerwy osobiste.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hoy8q2

ycipk-hoy8q2
ycipk-hoy8q2