ycipk-phmjlm

Caliber: nowa gra twórców World of Tanks. Zobaczymy w niej GROM

Polski oddział GROM już raz pojawił się w grze - Medal of Honor: Warfighter. Żołnierzy zobaczymy w kolejne produkcji, za którą stoją autorzy World of Tanks. To strzelanka Caliber.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Dęba. Poligon Wojskowy. Ćwiczenia jednostki GROM
Nowa Dęba. Poligon Wojskowy. Ćwiczenia jednostki GROM (Forum, Fot: Bartosz Frydrych)
ycipk-phmjlm

W World of Tanks grają miliony Polaków. Niewykluczone, że Caliber też będzie cieszyć się sporą popularnością w naszym kraju. Już wiadomo, że w grze pojawi się oddział GROM. Autorzy zapowiadają, że odwzorują żołnierzy dbając o najmniejsze detale.

Oprócz GROM w grze zobaczymy też oddziały Nave Seals czy Kommando Spezialkräfte. Rozgrywka polegać ma na walkach czteroosobowych drużyn. Wargaming chce postawić na taktykę. Czyli członkowie zespołów będą musieli się wspierać i rozważnie podchodzić do przeciwnika. Rywalizować będziemy z żywymi przeciwnikami lub sztuczną inteligencją.

ycipk-phmjlm

Podobnie jak World of Tanks, tak i Caliber będzie grą darmową. Nie oznacza to, że nie będzie okazji do wydawania pieniędzy. Twórcy postawią na mikrotransakcje. Do wersji beta już można się zapisywać. Więcej szczegółów mamy poznać na zbliżających się targach Gamescom.

Czytaj też: Polskie czołgi w "World of Tanks"

GROM: wcześniej jednostka wystąpiła w Medal of Honor

Wydany w 2012 roku tytuł Medal of Honor: Warfighter pozwala graczom na uczestniczenie w akcji w skórze jednego z trzech bohaterów. Choć żaden z nich nie jest operatorem GROM-u, polscy żołnierze towarzyszą nam podczas jednego z epizodów gry. Udział Polaków to zasługa ich amerykańskich towarzyszy broni: gdy studio Danger Close zapytało zatrudnionych przy tworzeniu gry weteranów Navy SEALs, jaka zagraniczna jednostka powinna się w niej znaleźć, ci jako najlepszą formację specjalną wskazali właśnie GROM.

ycipk-phmjlm
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-phmjlm

ycipk-phmjlm
ycipk-phmjlm