Trwa ładowanie...

Caliber: nowa gra twórców World of Tanks. Zobaczymy w niej GROM

Polski oddział GROM już raz pojawił się w grze - Medal of Honor: Warfighter. Żołnierzy zobaczymy w kolejne produkcji, za którą stoją autorzy World of Tanks. To strzelanka Caliber.

Share
Caliber: nowa gra twórców World of Tanks. Zobaczymy w niej GROM
Źródło: Forum, fot: Bartosz Frydrych
d2bnw5z

W World of Tanks grają miliony Polaków. Niewykluczone, że Caliber też będzie cieszyć się sporą popularnością w naszym kraju. Już wiadomo, że w grze pojawi się oddział GROM. Autorzy zapowiadają, że odwzorują żołnierzy dbając o najmniejsze detale.

Oprócz GROM w grze zobaczymy też oddziały Nave Seals czy Kommando Spezialkräfte. Rozgrywka polegać ma na walkach czteroosobowych drużyn. Wargaming chce postawić na taktykę. Czyli członkowie zespołów będą musieli się wspierać i rozważnie podchodzić do przeciwnika. Rywalizować będziemy z żywymi przeciwnikami lub sztuczną inteligencją.

Podobnie jak World of Tanks, tak i Caliber będzie grą darmową. Nie oznacza to, że nie będzie okazji do wydawania pieniędzy. Twórcy postawią na mikrotransakcje. Do wersji beta już można się zapisywać. Więcej szczegółów mamy poznać na zbliżających się targach Gamescom.

d2bnw5z

GROM: wcześniej jednostka wystąpiła w Medal of Honor

Wydany w 2012 roku tytuł Medal of Honor: Warfighter pozwala graczom na uczestniczenie w akcji w skórze jednego z trzech bohaterów. Choć żaden z nich nie jest operatorem GROM-u, polscy żołnierze towarzyszą nam podczas jednego z epizodów gry. Udział Polaków to zasługa ich amerykańskich towarzyszy broni: gdy studio Danger Close zapytało zatrudnionych przy tworzeniu gry weteranów Navy SEALs, jaka zagraniczna jednostka powinna się w niej znaleźć, ci jako najlepszą formację specjalną wskazali właśnie GROM.

d2bnw5z

Podziel się opinią

Share
d2bnw5z
d2bnw5z
Więcej tematów