Trwa ładowanie...

World of Tanks z niespodzianką dla fanów. Nowy tryb PvE "Droga do Berlina" już dostępny

World of Tanks ma prawdziwą niespodziankę dla wszystkich fanów. Z okazji zbliżającej się rocznicy zakończenia II wojny światowej, twórcy popularnego tytułu przygotowali dla graczy specjalny tryb rozgrywki. "Droga do Berlina" będzie dostępna do 18 maja.
Share
World of Tanks z nowym trybem PvE - "Droga do Berlina"
World of Tanks z nowym trybem PvE - "Droga do Berlina"Źródło: YouTube.com
d20c6fv

Twórcy popularnego hitu "World of Tanks" postanowili w wyjątkowy sposób uczcić zbliżającą się 75. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Choć ta przypada na 8 maja 2020, to fani tytułu nie będą musieli czekać aż do piątku. Od poniedziałku aż do 18 maja będą mogli cieszyć się specjalnym trybem rozgrywki pod tytułem "Droga do Berlina".

W okresowym trybie rozgrywki gracze dołączą do jednego z pięciu oddziałów brytyjskich, sowieckich lub amerykańskich. Z komputerowym przeciwnikiem zmierzą się na czterech specjalnie przygotowanych mapach. Trzy z nich są dostępne od poniedziałku, natomiast zupełnie nowa mapa "Berlin" pojawi się w dniu kapitulacji III Rzeszy - 8 maja.

d20c6fv

- Zakończenie II wojny światowej w Europie jest kluczowym momentem historii świata. Tworząc ten tryb chcieliśmy przypomnieć ludziom z o tej rocznicy - mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy "World of Tanks".

Czytaj także: Total War Shogun 2 za darmo na Steamie. Czas promocji jest ograniczony

Gracze wezmą udział w ciekawych bitwach. Każda z nich posiada 5 odrębnych misji. Ponadto na uczestników wydarzenia czekać będzie wiele nagród. Otrzymają między innymi: medale, naklejki, a także specjalne wyposażenie czołgów.

Prawdziwi weterani otrzymają natomiast wyjątkową nagrodę, jaką bez wątpienia jest czołg premium VII poziomu - IS-2, posiadający unikatową osłonę przeciwko pociskom odkształcalnym.

Zobacz także: Epic Games Store rozdaje Amnesia: Mroczny Obłęd i Crashlands. Już dziś startuje promocja

d20c6fv

Podziel się opinią

Share
d20c6fv
d20c6fv
Więcej tematów