Trwa ładowanie...
d4600d5

World of Tanks z niespodzianką dla fanów. Nowy tryb PvE "Droga do Berlina" już dostępny

World of Tanks ma prawdziwą niespodziankę dla wszystkich fanów. Z okazji zbliżającej się rocznicy zakończenia II wojny światowej, twórcy popularnego tytułu przygotowali dla graczy specjalny tryb rozgrywki. "Droga do Berlina" będzie dostępna do 18 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Tanks z nowym trybem PvE - "Droga do Berlina"
World of Tanks z nowym trybem PvE - "Droga do Berlina" (YouTube.com)
d4600d5

Twórcy popularnego hitu "World of Tanks" postanowili w wyjątkowy sposób uczcić zbliżającą się 75. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Choć ta przypada na 8 maja 2020, to fani tytułu nie będą musieli czekać aż do piątku. Od poniedziałku aż do 18 maja będą mogli cieszyć się specjalnym trybem rozgrywki pod tytułem "Droga do Berlina".

W okresowym trybie rozgrywki gracze dołączą do jednego z pięciu oddziałów brytyjskich, sowieckich lub amerykańskich. Z komputerowym przeciwnikiem zmierzą się na czterech specjalnie przygotowanych mapach. Trzy z nich są dostępne od poniedziałku, natomiast zupełnie nowa mapa "Berlin" pojawi się w dniu kapitulacji III Rzeszy - 8 maja.

d4600d5

- Zakończenie II wojny światowej w Europie jest kluczowym momentem historii świata. Tworząc ten tryb chcieliśmy przypomnieć ludziom z o tej rocznicy - mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy "World of Tanks".

Czytaj także: Total War Shogun 2 za darmo na Steamie. Czas promocji jest ograniczony

Gracze wezmą udział w ciekawych bitwach. Każda z nich posiada 5 odrębnych misji. Ponadto na uczestników wydarzenia czekać będzie wiele nagród. Otrzymają między innymi: medale, naklejki, a także specjalne wyposażenie czołgów.

d4600d5

Prawdziwi weterani otrzymają natomiast wyjątkową nagrodę, jaką bez wątpienia jest czołg premium VII poziomu - IS-2, posiadający unikatową osłonę przeciwko pociskom odkształcalnym.

Zobacz także: Epic Games Store rozdaje Amnesia: Mroczny Obłęd i Crashlands. Już dziś startuje promocja

d4600d5

Podziel się opinią

Share

d4600d5

d4600d5