WP

"World of Tanks: Mercenaries" - w grze obchodzony będzie "dzień czołgisty"

"World of Tanks: Mercenaries" to rozszerzona edycja konsolowej wersji "World of Tanks". Twórcy ujawnili nowości, jakie szykowane są na wrzesień. W tym miesiącu będzie można zgarnąć wiele nagród.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"World of Tanks": wrześniowe nowości
"World of Tanks": wrześniowe nowości (Materiały prasowe)
WP

Wargaming w "World of Tanks: Mercenaries" obchodzić będzie dzień czołgisty, święto narodowe, do którego przywiązuje się wielką wagę w Rosji, obchodzone dla uczczenia roli czołgistów w II wojnie światowej. W ramach obchodów gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniach 8 oraz 9 września. Pojawi się też specjalny emblemat dnia czołgisty, którym będzie można ozdobić czołgi w zakładce modyfikacji.

19-23 września odbędzie się Fight For Your Academy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat. Wirtualni czołgiści będą rywalizować o to, która Akademia jest najlepsza. Gracze należący do Akademii z największą liczbą XP w bitwach zostaną nagrodzeni czasowymi kontami Premium i Kuponami Załogi.

WP

Kolejną wrześniową nowością jest Take Point, nowa operacja zdobycia, w której można wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody. Należy wygrywać w bitwach, a im więcej punktów się zdobędzie, tym więcej prezentów zgarnie. Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1. Scourge posiada doskonały pancerz, dzięki czemu nadaje się świetnie do bezpośrednich ataków i jest imponującym wzmocnieniem twojej kolekcji pojazdów. Take Point potrwa do 28 września.

"World of Tanks" to gra, która ciągle się zmienia. Niedawno twórcy dodali do gry polskie czołgi. To naprawdę wyjątkowa nowość, bowiem w "World of Tanks" znajdziemy maszyny, które nigdy nie zostały wyprodukowane.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP