WP

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" - premiera gry na PC

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" - nowa gra CD Projekt RED osadzona w wiedźmińskim uniwersum - ma dzisiaj swoją premierę na PC. Właściciele PlayStation 4 i Xbox One na "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" muszą jeszcze nieco poczekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" to nowa gra CD Projekt RED
"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" to nowa gra CD Projekt RED (Materiały prasowe)
WP

– Premiera Wojny Krwi to dla nas ważny moment, na który ciężko pracowaliśmy – powiedział Mateusz Tomaszkiewicz, szef projektu Wojna Krwi, CD PROJEKT RED. – Dziś oddajemy w ręce graczy pełną wiedźmińskiego rozmachu grę role-playing, z której zarówno ja, jak i cały zespół jesteśmy niezwykle dumni. Mam nadzieję, że ta mroczna opowieść pełna wyborów i konsekwencji, ciekawych postaci, tajemniczych zagadek i bitew fabularnych, którą przygotowaliśmy, przypadnie Wam do gustu – dodaje Tomaszkiewicz.

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści": cena na gog.com

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" dostępna jest na platformie gog.com. Premiera wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One odbędzie się 4 grudnia. Za pecetową wersję gry na gog.com trzeba zapłacić 99,99 zł. Cena może wydawać się duża, ale trzeba pamiętać, że "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" to pełnoprawna, rozbudowana gra.

WP

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści": już graliśmy

A z recenzji WP Gry wynika, że warta jest swojej ceny. "Geralta nie ma, ale też jest... dobrze" - pisał Piotr Urbaniak:

Layer 1

Jestem tylko po kilku godzinach spędzonych przy najnowszym dziele CD Projekt Red i bez cienia wątpliwości wiem, że chcę więcej i więcej. I z czystym sumieniem polecę ten tytuł każdemu, kto mianuje się fanem serii "Wiedźmin", a już w szczególności osobom, które niegdyś zarywały nocki przy kultowym "Heroes of Might and Magic". Nawiasem mówiąc, jest to tytuł bodaj najbardziej przypominający "Wiedźmińskie opowieści" pod względem gameplayu.

WP Gry
WP

Jeżeli jednak komuś Geralta brakuje, to przypominamy, że bohater pojawia się w nowej odsłonie bijatyki: "Soul Calibur VI".

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP