Trwa ładowanie...
d1dg6d6

Wiedźmin z 2004 roku. Tak mógł wyglądać hit CD Projekt RED. Zobacz wideo

Bez Geralta, z grafiką przypominającą klasyczne gry RPG - tak "Wiedźmin" od CD Projekt RED prezentował się na początku XXI wieku. Niedawno do sieci trafiły niepublikowane wcześniej obrazki, teraz możemy zobaczyć film prezentujący jeszcze inną wersję w akcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin prezentował się inaczej
Wiedźmin prezentował się inaczej (Facebook.com, Fot: Facebook)
d1dg6d6

Filmik na swoim profilu facebookowym opublikował Ryszard Chojnowski, który brał udział w pracach nad produkcją. Najpierw "Wiedźmin" miał działać na silniku, który napędzał polską strzelaninę "Mortyr". Dopiero potem twórcy pracowali na Aurorze, technologii wykupionej od BioWare.

To właśnie tę wersję przedstawia opublikowany materiał. Pochodzi z 2004 roku i przedstawia wnętrza oraz model wiedźmina - choć cały czas nie jest to Geralt. "Szykowaliśmy się wtedy do E3 i pierwszych pokazów gry w ogóle" - opisuje Chojnowski.

Zobacz też: Krew płynie tam odwrotnie. Dziwne zjawisko na stacji kosmicznej

Na wideo widzimy wiedźmina mężczyznę, ale wcześniejsze plany zakładały, że o płci będzie decydować gracz. Nic by nie stało więc na przeszkodzie, by główną postacią była wiedźminka.

d1dg6d6

Co ciekawe, choć to wersja z 2004 roku, to nad ścieżką dźwiękową pracował już autor muzyki z właściwego "Wiedźmina" - Adam Skorupa. "Wiedźmin" od CD Projekt RED przeszedł długą drogę, ale pewne rzeczy się nie zmieniły. I to wyszło serii na dobre.

d1dg6d6

Podziel się opinią

Share

d1dg6d6

d1dg6d6