Trwa ładowanie...
d2e5l5l

Wiedźmin i Skyrim. Przenieś Geralta do świata Elder Scrolls

Jednymi z najpopularniejszych gier RPG ostatnich lat są Skyrim i Wiedźmin 3: Dziki Gon. To dwa fantastyczne, jednak różne światy. A gdyby tak je wymieszać i grać w The Elders Scroll 5 z domieszką uniwersum Andrzeja Sapkowskiego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modyfikacja Skyrim Special Edition z Wiedźminem
Modyfikacja Skyrim Special Edition z Wiedźminem (Materiały prasowe)
d2e5l5l

Na NexusMods można znaleźć modyfikację "Skyrim Witcher Experience Enhanced - SSE Port". Przenosi do Skyrima sporo elementów znanych z Wiedźmina. To takie smaczki jak Berengar w roli płatnerza i miecznika (można od niego kupować wyposażenie), słowiańskie potwory, miecze i zbroje znane z gier CD Projekt RED, znaki oraz ingrediencje kojarzone z białowłosym czy w końcu postać samego Geralta w dwóch wersjach.

Skyrim: Zabójcy Królów

Aby zainstalować opublikowaną na NexusMods przez Talyn82 modyfikację "Skyrim Witcher Experience Enhanced - SSE Port" niezbędny jest Skyrim w wersji Special Edition. Dodatkowo pewien mod będący w zasadzie nieoficjalnym patchem do gry, czyli Unofficial Skyrim Special Edition Patch (też dostępny na NexusMods).

Screen z modyfikacji Skyrim Witcher Experience Enhanced - SSE Port dodającej motywy z Wiedźmina do Skyrima. NexusMods
Screen z modyfikacji Skyrim Witcher Experience Enhanced - SSE Port dodającej motywy z Wiedźmina do Skyrima.

Mod nie jest zaczerpnięciem zawartości z Wiedźmina 3: Dziki Gon, a jeszcze wcześniejszego Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Postaci i inne elementy bazują na środkowej części wiedźmińskiej trylogii CD Projekt RED. Już od dawna powstawały podobne modyfikacje, ale to pierwsza dla Special Edition.

d2e5l5l

Podziel się opinią

Share

d2e5l5l

d2e5l5l