Trwa ładowanie...
d202hja

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch międzynarodowym hitem sprzedaży

Nie tylko w samej Polsce mamy wiernych fanów elektronicznych przygód Geralta. W całym wielkim regionie EMEAA tytuł znajduje się w czołówce sprzedaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin 3 znów w czołówce sprzedaży dzięki premierze na Nintendo Switch
Wiedźmin 3 znów w czołówce sprzedaży dzięki premierze na Nintendo Switch (Materiały prasowe)
d202hja

Możemy być dumni z naszej najbardziej medialnej i będącej laureatem największej liczby nagród gry. Jak podaje gamesindustry, Wiedźmin 3 jest w TOP 10 najlepiej sprzedających się produkcji w EMEAA. To region zawierający Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Australię. Naturalnie w innych zakątkach globu na pewno Wiedźmin 3 ma się dobrze, ale musimy poczekać na odpowiednie raporty.

Wiedźmin 3 i GTA V w czołówce mimo wielu lat po premierze

Na pierwszym miejscu FIFA 20, później nowość w postaci Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, podium zamyka mimo lat świetnie trzymające się GTA V. Wiedźmin 3 znalazł się na szóstym miejscu i tym samym wyprzedza takie hity jak Red Dead Redemption 2, The Legend of Zelda: Link's Awakening czy Mario Kart 8: Delixe.

d202hja

Wiedźmin 3 studia CD Projekt RED ma sporo lat na karku, mimo to dalej przynosi wysokie dochody. Obecny mocny wzrost popularności to oczywiście następstwo niedawnej premiery gry Wiedźmin 3: Edycja kompletna na nową platformę - przenośną konsolę Nintendo Switch.

d202hja

Podziel się opinią

Share

d202hja

d202hja