Trwa ładowanie...
d926t7p

Warcraft III: Reforged przeszkodził w turnieju. Rozgrywkę dokończono w klasycznej wersji

Masa niedoróbek, która nawiedziła odświeżoną wersję Warcrafta III rozgniewała fanów. Pozycja będąca jedną z najgorzej ocenianych na Metacritic stopniowo trafia na oficjalne zawody. Jeden z meczy powtarzano, a finalnie rozegrano w klasycznym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warcraft III: Reforged nie sprawdził się na turnieju. Mecz dokończono w klasycznej edycji
Warcraft III: Reforged nie sprawdził się na turnieju. Mecz dokończono w klasycznej edycji (Youtube.com)
d926t7p

Jeśli promowana przez takiego giganta jak Activision Blizzard gra zostaje zdjęta podczas turnieju, to nie oznacza nic dobrego. Widać kolejne aktualizacje nie są uniwersalnym lekiem na całe zło Warcrafta III: Reforged. Przekonali się o tym zawodnicy startujący w DreamHack Warcraft III Open Anaheim 2020.

Warcraft III: Reforged nie spisał się podczas zawodów

Pojedynek pomiędzy graczem z Korei o pseudonimie Moon, a Szwedem przedstawiającym się jako ThorZaIN został przerwany przez wyrzucenie z serwera. Rozgrywkę ponowiono i skutek po kilku chwilach był taki sam. Dwie usterki serwerów z rzędu w rozgrywce turniejowej to za dużo i finalna potyczka, która nie była już przerywana przez problemy techniczne, została dokończona na klasycznej wersji z początku XXI wieku.

Ciekawe, czy to odosobniony przypadek, czy jednak w najbliższym czasie znów usłyszymy o problemach na turniejach Warcrafta III, w których podstawą rozgrywki będzie Reforged. Może wtedy oficjalne imprezy e-sportowe nie będą przerzucać się ze starej edycji Warcrafta III na nową wersję. To zdecydowanie impuls dla Blizzarda, aby szybciej uporał się z naprawą swojej odświeżonej wersji kultowego RTSa.

d926t7p

Podziel się opinią

Share
d926t7p
d926t7p
Więcej tematów