Trwa ładowanie...

Warcraft III: Reforged. Fan przygotował bezpośrednie porównanie grafiki z oryginałem

Oczywiste jest, że poprawiona reedycja Warcrafta III będzie ładniejsza niż produkcja z przełomu wieków. Najlepsze porównanie jest jednak przy widoku obok siebie, nie z pamięci. Jeden z fanów stworzył wideo, gdzie można bezpośrednio zobaczyć poprawki.

Warcraft III: Reforged. Fan przygotował bezpośrednie porównanie grafiki z oryginałemŹródło: YouTube @ LeystTV
d2ko81b
d2ko81b

Zamiast oglądać ostatnio opublikowane gameplaye, a później stare z klasycznej edycji, można też sięgnąć po dwa filmy z kanału LeystTV. Pokazywane są w nich jednostki, maszyny i budynki ludzi, elfów i orków.

W większości to po prostu dużo ładniej zrobione modele z wykorzystaniem technik i skomplikowania znanych z dzisiejszych komputerów. Ale mniejsza część elementów uległa zmianom artystycznym, więc to nie zawsze tylko lepsza jakość bez pewnej odmiany charakteru.

Te dwa materiały to nie wszystko. Nieumarli i demony z gier Blizzarda też doczekali się omówienia, czy raczej wnikliwego pokazania (twórca nie wypowiada się, są tylko animacje i wygląd różnych elementów, czasem dźwięki). Tutaj także podzielono materiał na dwa osobne filmy. To nie wszystko. Jeśli przyjrzymy się różnym wideo z kanału LeysTV, to znajdziemy również jednostki z Naga czy postacie z kampanii, animacje zaklęć i wiele więcej.

d2ko81b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ko81b
Więcej tematów