Trwa ładowanie...
d4gtcs7

Blizzard. Zbliża się wielka premiera Warcraft III: Reforged. Są 3 soczyste gameplaye

Pod koniec roku Warcraft III: Reforged ukaże się w sprzedaży. To odświeżona wersja klasycznego trzeciego Warcrafta z samego początku XXI wieku. Blizzard opublikował trzy świetne gameplaye.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warcraft III: Reforged z trzema nowymi gameplayami
Warcraft III: Reforged z trzema nowymi gameplayami (battle.net)
d4gtcs7

To nie zupełnie nowy Warcraft tylko jak widać usprawnienie i dostosowanie do bieżących możliwości (podobnie jak niedawno zrobiono to z serią Age of Empires). W edycji Reforged od razu zawarty jest dodatek Frozen Throne i podstawowy Warcraft III.

W trzech wideo jest ponad 70 minut rozgrywki z wersji beta. Za każdym razem mamy maksymalne ustawienia graficzne, full HD i 60 klatek na sekundę. Po takim liftingu gra wygląda zdecydowanie lepiej niż zapamiętaliśmy są z prawie 20 lat wstecz.

Co ciekawe zamawiając w przedpremierowo Warcraft III: Reforged na Battle.net otrzymamy (i to od razu) klasyczną edycję Warcraft III z Frozen Throne. Cena na platformie Blizzarda to 29,99 euro, lub za specjalna Spoils of War Edition 39,99 euro.

Nie wiemy jakie będą oficjalne wymagania sprzętowe i kiedy dokładnie nastąpi premiera gry Blizzarda (ale pewne jest, że najpóźniej 31 grudnia), chociaż są informacje, że podobnie jak klasyczna edycja, tak odnowiony Warcraft III będzie miał polską wersję językową.

d4gtcs7

Podziel się opinią

Share

d4gtcs7

d4gtcs7