Trwa ładowanie...

Twórcy Fallouta 76 zdziwieni awersją do zawartości PvP. Posłuchają głosu fanów i pójdą w innym kierunku

Przedstawiciele Bethesdy przyznają, że w końcu zrozumieli błąd i nie będą starali się na siłę przekonać graczy z Fallouta 76 do wali pomiędzy sobą oraz postawią na zabawę ze światem wypełnionym postaciami niezależnymi. Lepiej późno niż wcale.

Twórcy Fallouta 76 zdziwieni awersją do zawartości PvP. Posłuchają głosu fanów i pójdą w innym kierunkuŹródło: Materiały prasowe
d1lj9dy

Po wielu perypetiach, przy których często nie wiedzieliśmy czy się śmiać, czy płakać, Fallout 76 wydaje się być na dobrej drodze. Pewnie kolejnych błędów studio się nie ustrzeże, ale przynajmniej darmowa duża aktualizacja Fallout 76: Wastelanders przeobrazi grę w coś, czego spodziewalibyśmy się po Falloucie. Pustkowia z wieloma postaciami niezależnymi, systemem dialogowym, mechaniką reputacji i nowymi instancjami dla pojedynczego gracza.

Masa błędnych decyzji zdaje się mieć koniec, a przynajmniej przerwę. Wiceprezes ds. Globalnego marketingu i komunikacji w Bethesda, którym jest Pete Hines przyznał, że szli złą drogą. Jak powiedział dla usgamer - "Byliśmy nieco zaskoczeni, jak mało osób chciało wziąć udział w PvP i ilu było zainteresowanych wspólnym PvE. (…) Są ludzie, którzy to robią, nie zrozumcie mnie źle, ale myślę, że to znacznie mniejszy procent naszej bazy graczy, niż nam się wydawało."

d1lj9dy

76 będzie bardziej przypominać "starego dobrego Fallouta"

Do tej pory Fallout wiązał się nie z pojedynkami z innymi graczami, a interakcjach ze światem i wypełnianiu kolejnych zadań fabularnych. Fani chcą właśnie tego i wolą współpracować niż walczyć pomiędzy sobą. Fallout 76: Wastelanders ma być dużym krokiem właśnie w taką stronę, choć projekt ulepszania sieciowego Fallouta na tym się nie kończy.

Jak dodał Hines - "Mamy mapę rozwoju, którą będziemy udostępniać niedługo, prawdopodobnie po wydaniu Wastelanders. (…) Obejmie całą drogę do końca tego roku. Rozmawialiśmy już wewnętrznie o naszym planie na nowe treści na przyszły rok. Nie jestem do końca przekonany, kiedy poczujemy się na tyle pewnie, aby podzielić się tym ze wszystkimi, ale wydaje mi się, że będzie to całkiem niedługo."

Jeśli faktycznie plany na dalszy długofalowy rozwój Fallouta 76 miałyby być przedstawione graczom i mediom wkrótce po premierze aktualizacji Wastelanders, to powinniśmy spodziewać się ich publikacji po 7 kwietnia. Wtedy gra wchodzi na platformę Steam i dostaje nową zawartość na PC, Xboxsie One i PS4.

d1lj9dy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lj9dy
Więcej tematów