Trwa ładowanie...

Fallout 76 dostanie dużą aktualizację i wejdzie na Steam. Szansa na koniec fatum?

Stworzony przez Bethesdę Fallout 76 nie ma wcale łatwego życia. Liczne błędy i poprawki generujące kolejne błędy, niekorzystne decyzje biznesowe, płatny abonament z niedoróbkami… Na szczęście gra zawita w końcu na Steam i dostanie obszerną aktualizację.

Share
Fallout 76 dostanie dużą aktualizację i wejdzie na Steam. Szansa na koniec fatum?Źródło: Bethesda
d35o71u

Czy to koniec problemów? Bardzo wątpliwe. Znając historię Fallouta 76, to zakładamy raczej, że zapowiedziana jeszcze w zeszłym roku zawartość Wastelanders wprowadzi nowe niedoróbki. Na pewno dużym plusem okaże się obecność gry na platformie Valve, która wygrywa popularnością i przychylnością wśród graczy ze wszystkimi innymi konkurentami.

Poza Steamem i oczywiście dotychczasową wyłączną komputerową platformą jaką jest Bethesda.net, aktualizacja będzie dostępna też dla posiadaczy Fallouta 76 na PS4 i Xboxie One. Tak samo jak przy możliwościach, które wprowadzała aktualizacja z płatnym abonamentem, nowa zawartość Wastelanders będzie zawierała usprawnienia, o których od dawna raportowała społeczność gry. Cóż, prośby do dewelopera zostały wysłuchane, ale tradycyjnie kolejny raz nie wszystkie.

d35o71u

NPC w Fallout 76 - to będzie rewolucja

Największą zmianą będą liczne postacie niezależne i ogólne zaludnienie świata, więc nie będzie można narzekać na pustki (a przynajmniej na to liczy Bethesda). Ba, nawet normalnie porozmawiamy z postaciami jak w poprzednich odsłonach cyklu. Normalnie nie byłoby to nic nadzwyczajnego, ale dla Fallouta 76 faktycznie jest krokiem milowym.

Poza tym dostaniemy nowe bronie czy przeciwników, misje, miejscówki i wyzwania. Choć zdecydowanie nie przyćmi to tak bardzo wyczekiwanego zaludnienia świata Fallouta 76. Możemy pomarzyć, że tym razem obejdzie się bez większych błędów, ale trend w niedoróbkach zdaje się mówić, że będzie tak jak zawsze, czyli z masą błędów, może nawet jakiś krytycznych. Wszyscy przekonamy się już 7 kwietnia.

d35o71u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35o71u
Więcej tematów