ycipk-3cw77c

Surviving Mars to kolejna darmowa gra na Epic Games Store. Pospiesz się

Od dzisiaj możemy dodać do swojego konta kolejne darmowe gry w Epic Games Store. Tym razem jest to "Surviving Mars". Ujawnione zostały także kolejne bezpłatne tytuły, które trafią w ręce graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Surviving Mars
Surviving Mars (Materiały prasowe)
ycipk-3cw77c

Od 10 do 17 października można za darmo zgarnąć na Epic Games Store "Surviving Mars". To symulator zarządzania miastem utrzymany w klimacie science-fiction, za którym stoją twórcy serii "Tropico", czyli Haemimont Games. Jak można domyślić się z nazwy, głównym tematem gry jest kolonizacja Marsa.

Przypominamy, że darmowe gry od Epic Games raz dodane do biblioteki, pozostają w niej także po zakończeniu promocji. Sklep ujawnił również, że w następnym tygodniu czekają na nas aż dwa atrakcyjne tytuły:

ycipk-3cw77c
  • "Observer" - gra polskiego studia Bloober Team, którychnajnowszy horror okazał się światowym hitem. "Observer" to także gra utrzymana w stylu survival-horroru i bardzo dobrze oceniania przez graczy.
  • "Alan Wake’s American Nightmare" - nowa, niezależna przygoda, w której ponownie możemy wcielić się w Alana Wake'a. Wydawcą i deweloperem gry jest Remedy Entertainment.

Przypominamy również, że do końca tygodnia trwają bardzo atrakcyjne promocje na gry na Steamie oraz w sklepach Sony PlayStation i Microsoft Windows. Tutaj polecamy najciekawsze promocje - warto się pospieszyć.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cw77c

ycipk-3cw77c
ycipk-3cw77c