Trwa ładowanie...
d2irthn

Surviving Mars to kolejna darmowa gra na Epic Games Store. Pospiesz się

Od dzisiaj możemy dodać do swojego konta kolejne darmowe gry w Epic Games Store. Tym razem jest to "Surviving Mars". Ujawnione zostały także kolejne bezpłatne tytuły, które trafią w ręce graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Surviving Mars
Surviving Mars (Materiały prasowe)
d2irthn

Od 10 do 17 października można za darmo zgarnąć na Epic Games Store "Surviving Mars". To symulator zarządzania miastem utrzymany w klimacie science-fiction, za którym stoją twórcy serii "Tropico", czyli Haemimont Games. Jak można domyślić się z nazwy, głównym tematem gry jest kolonizacja Marsa.

Przypominamy, że darmowe gry od Epic Games raz dodane do biblioteki, pozostają w niej także po zakończeniu promocji. Sklep ujawnił również, że w następnym tygodniu czekają na nas aż dwa atrakcyjne tytuły:

  • "Observer" - gra polskiego studia Bloober Team, którychnajnowszy horror okazał się światowym hitem. "Observer" to także gra utrzymana w stylu survival-horroru i bardzo dobrze oceniania przez graczy.
  • "Alan Wake’s American Nightmare" - nowa, niezależna przygoda, w której ponownie możemy wcielić się w Alana Wake'a. Wydawcą i deweloperem gry jest Remedy Entertainment.
d2irthn

Przypominamy również, że do końca tygodnia trwają bardzo atrakcyjne promocje na gry na Steamie oraz w sklepach Sony PlayStation i Microsoft Windows. Tutaj polecamy najciekawsze promocje - warto się pospieszyć.

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn