Trwa ładowanie...
d3i0cac

Stoiska Nintendo Switch na lotniskach w USA. Odpocznij i pograj w oczekiwaniu na samolot

Kojarzona obecnie głównie z mobilnym graniem firma z Japonii da odetchnąć i dobrze zabawić się klientom linii lotniczych. Na kilku lotniskach w USA od połowy lutego przez ponad miesiąc zagoszczą strefy Nintendo Switch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nintendo stworzy kilka specjalnych stref grania na lotniskach w USA
Nintendo stworzy kilka specjalnych stref grania na lotniskach w USA (Materiały prasowe, Fot: nintendo)
d3i0cac

Podróże samolotem nie raz trzeba rozpocząć od przedłużającego się pobytu na lotnisku. Kiedyś spędzaliśmy mniej czasu przed odlotem. Nintendo chce umilić podróżnym ten okres i zachęcić do swoich produktów. Zakątki grania Nintendo już za kilka dni będą rozlokowane na lotniskach w USA: Dulles International Airport Washington D.C., Seattle - Tacoma International Airport Seattle WA, O’Hare International Airport Chicago IL oraz Dallas Love Field Airport Dallas TX.

Zagraj na Nintendo i kup własny egzemplarz

Na udostępnionych konsolach będzie można zagrać w trybie przenośnym lub stacjonarnym w The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey czy Super Mario Party. Jeśli zabawa spodoba się na tyle, że podróżny chciałby zaopatrzyć się w któryś tytuł czy samą konsolę, to może złożyć zamówienie na miejscu. Nie ma jednak odbioru od ręki. Towary otrzymają wysyłkowo.

d3i0cac

Nie odejdą jednak z pustymi rękami. A przynajmniej ci, którzy zamówią konsolę Nintendo. Na stanowisku otrzymają bezpłatną walizkę i pakiet uchwytów bagażowych w stylistyce Nintendo. W dodatku kupo o wartości 10 dolarów za wydanie przynajmniej 75 dolarów.

Szkoda, że to tylko jednorazowa akcja i do tego w USA. Zapewne polscy pasażerowie lotnisk a nawet dużych dworców kolejowych przyjęli by coś podobnego z otwartymi rękami. Pogranie w Cyberpunka 2077 na laptopie Dream Machines czy Hyperbook w specjalnym punkcie na Dworcu Centralnym w Warszawie? Może kiedyś.

d3i0cac

Podziel się opinią

Share

d3i0cac

d3i0cac
Więcej tematów