Trwa ładowanie...

"StarCraft II": już niedługo każdy gracz zmierzy się z SI, która pokonała mistrzów

AlphaStar, SI stworzona przez DeepMind Google kilka miesięcy temu pokonała w rozgrywce "StarCraft II" mistrzów sceny e-sportowej. Jednak już niedługo ta sama sztuczna inteligencja ma trafić również do europejskich gier rankingowych.

"StarCraft II":  już niedługo każdy gracz zmierzy się z SI, która pokonała mistrzówŹródło: WP.PL
d1xxvce
d1xxvce

O tym, że sztuczna inteligencja AlphaStar pokonała w "StarCraft II" profesjonalnych graczy było głośno na początku tego roku. W świecie e-sportu było to duże wydarzenie, ale DeepMind Google nie chce na tym poprzestać. Cały czas planuje rozwijać i testować SI, stąd AlphaStar pojawi się niedługo w grach rankingowych i będzie mogła zmierzyć się z każdym z graczy biorących w nich udział.

AlphaStar znów zagra w "StarCraft II "

Czy mamy szansę zmierzyć się w "StarCraft II" ze sztuczną inteligencją AlphaStar? Blizzard udostępni w grze możliwość włączenia lub wyłączenia opcji trafienia na zaawansowaną SI podczas rozgrywek. Co ważne AlphaStar będzie brała udział jedynie w meczach 1 na 1, ale będzie miała możliwość rozegrania ich dowolną frakcją.

SI będzie postrzegać mapę z tradycyjnego widoku i ma mieć dostęp jedynie do tych danych i funkcji, jakie posiadają zwykli gracze. Jak wyglądała rozgrywka z profesjonalnymi graczami, możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz też: Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie

Warto przypomnieć, że to nie koniec nowości dla fanów StarCraft. Niedawno udostępniona została modyfikacja graficzna – "StarCraft: Cartooned", która pozwoli przenieść klasyczną rozgrywkę na zupełnie inny wymiar. Nowe wrażenia zdobędą zarówno weterani, jak i gracze, który pierwszy raz zetkną się z tytułem. Dzięki nowemu stylowi graficznemu "StarCraft: Cartooned" będzie przystępniejsza również dla młodszych graczy.

d1xxvce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xxvce
Więcej tematów