Trwa ładowanie...
d3i0cac

Seria GTA przeceniona na Steam. Chociaż nie wszystkie części

Macie pewne braki w serii GTA? A może w ogóle nie graliście w produkcje Rockstar Games z tej linii, albo na tyle dawno na innych platformach, że nie macie już do nich dostępu? Na Steam jeszcze przez kilka dni można kupić GTA w promocyjnych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawie cała seria GTA w promocji na Steam
Prawie cała seria GTA w promocji na Steam (Materiały prasowe)
d3i0cac

Niestety nie wszystkie gry się załapały. Najstarsze takie jak GTA i GTA II, a nawet jedna z nowszych części, czyli GTA IV wraz z dodatkiem Episodes From Liberty City nie są ujęte w promocji. O ile da się to wytłumaczyć dla jedynki i dwójki (po prostu wcale nie można ich kupić na Steam), to szkoda, że nie dołączono też GTA IV i jego rozszerzeń.

   Steam

W takim wypadku można wybierać z tańszych GTA V (też jako Premium Online Edition), GTA: Vice City, GTA: San Andreas i GTA III. Ewentualnie kupić cały pakiet (poza GTA V) jako GTA: The Trilogy, co jest zdecydowanie najlepszą opcją, jeśli interesują nas starsze odsłony serii, można sporo zaoszczędzić.

   Steam

Promocja na wybrane gry Rockstar Games kończy się 11 listopada. Do tej pory fani cyklu GTA z brakami, albo mający do tej pory różne części tylko na konsolach, mogą zaopatrzyć się w swoje ulubione produkcje w ciekawej ofercie na platformie Valve.

d3i0cac

Podziel się opinią

Share

d3i0cac

d3i0cac
Więcej tematów