Trwa ładowanie...
d3i0cac

Rockstar Games wkrótce zapowie nowe gry? Może GTA, Bully lub Max Payne?

Czy szykują się kolejne zapowiedzi od Rockstar Games? Po komputerowym Red Dead Redemption 2 można spodziewać się kolejnych tytułów. Tak przynajmniej sugerują przecieki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe plotki o "GTA 6"
Nowe plotki o "GTA 6" (Materiały prasowe)
d3i0cac

Firma raczej stawia na promocję kolejnych produkcji jedna po drugiej, a nie na raz, więc chyba nie dowiemy się o nowych grach w najbliższym czasie. Jednak wiemy, że Rockstar Games już teraz szykuje kilka kolejnych propozycji.

Wieści z Rockstar India

Comicbook powołuje się na wypowiedź Angitha Jayarajana na Instagramie. Przyznał, że pracował nad Red Dead Redemption 2 i kilkoma innymi grami, których nie może ujawnić. Angith faktycznie był pracownikiem Rockstar India w 2017 i 2018 roku, więc źródło jest wiarygodne.

Jakie mogły by być to tytuły? Pewnie wszyscy fani czekają na kontynuacje GTA V, w końcu GTA VI (czy jakkolwiek miałoby się nazywać nowe Grand Theft Auto) na pewno byłoby hitem sprzedaży i mocno zwiększyłoby zyski firmy. Choć nawet teraz marka przynosi niezłe wpływy dzięki dobrym wynikom modułu GTA Online w GTA V. To tym bardziej prawdopodobne, bo pojawiło się sporo sugestii w sieci, jakoby GTA VI było w drodze.

d3i0cac

Rockstar Games ma całkiem bogate portfolio

Inną możliwą do przedłużenia serią jest Bully. Już jakiś czas temu słyszało się plotki o wskrzeszeniu marki. Rockstar Games ma pod swoimi skrzydłami jeszcze sporo innych uniwersów. Chociażby Max Payne, L.A. Noire, Midnight Clus, Manhunt czy The Warrior.

Oczywiście i Red Dead Redemption 3 nie jest wykluczone. Byłoby dziwne po sukcesie dwójki, aby nie pójść dalej tym tropem, ale wątpliwe, żeby pojawiło się tak szybko po części drugiej. Poza tym firma może zdecydować się też na zupełnie nową markę. Kto wie. Istotne, że w Rockstar Games praca wre.

d3i0cac

Podziel się opinią

Share

d3i0cac

d3i0cac
Więcej tematów