Trwa ładowanie...
d2cft88

GTA V dostanie wkrótce następcę? GTA VI może być ogłoszone jeszcze w 2019 roku

Czy GTA VI jest już na horyzoncie? Jedna z nowych teorii sugeruje, że gracze nie będą musieli przesadnie długo czekać na kolejną odsłonę kultowej serii, a oficjalna zapowiedź może już prawie pukać do drzwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe plotki o "GTA 6"
Nowe plotki o "GTA 6" (Materiały prasowe)
d2cft88

Tak przynajmniej można wywnioskować przeglądając pewien post na Twitterze czy jeden wątek na Reddicie, do którego dotarła redakcja express.co.uk. To tylko różne spekulacje, ale jeśli okażą się prawdą, to mamy świetny startowy tytuł na nową generację konsol.

Cała sprawa opiera się na przeświadczeniu, że 3 grudnia może zostać ogłoszony nowy tytuł Rockstar Games na wydarzeniu Sony. I miałby mieć czasową wyłączność na PS5. Chodzi oczywiście o GTA VI. Czy jednak GTA V tak szybko otrzyma zapowiedź następcy, tym bardziej, że dopiero co powitaliśmy Red Dead Redemption 2 PC?

Mocna zapowiedź na jubileusz PSX?

Cóż, data jest nieprzypadkowa. To właśnie 3 grudnia przypada rocznica pojawienia się PlayStation w Japonii. Sony miałoby zapłacić wielkie pieniądze za miesięczną wyłączność GTA VI na PS5. Byłoby to na pewno coś wielkiego na 25. obchody wprowadzenia marki do Japonii.

Sprawa wydaje się mocno umowna w swoim prawdopodobieństwie, chociaż nie raz branżę zaskoczyły ruchy gigantów sceny gier wideo. Poczekamy do grudnia i przekonamy się na własnej skórze, czy zapowiedź następcy GTA V i jego czasowa wyłączność na PS5 okaże się prawdą.

d2cft88

Podziel się opinią

Share

d2cft88

d2cft88
Więcej tematów